Eesti 2018.a. lahtised meistrivõistlused epeevehklemises peetakse 21. aprillil Sõle Spordikeskuses (Sõle 40a, Tallinn). Kohal on kogu Eesti epeevehklemise paremik. Võistlused algavad kell 10:00 meeste alagrupiturniiriga, kell 11:30 alustavad vehklemist naised. Individuaalvõistluse finaalid orienteeruvalt kell 15:00. Peale individuaalvõistlust peetakse ka võistkondlik turniir.

Online tulemused

Võistluskutse

Registreeritud vehklejad– eelülesandmine lõppeb 19.04.2018.

Kõik medalivõitjad saavad kaela EV100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid. Üldarvestuses parima koha teeninud noorte vanuseklassi vehkleja (noormees ja neiu) saab auhinnatud Autosõit OÜ poolt välja pandud 300-eurose kinkekaardiga. Tiitlit asuvad kaitsma Nelli Differt ja Sten Priinits, sealjuures on Priinits olnud võidukas viimased kolm aastat.

Eesti meistrid läbi aegade

Esimesed Eesti meistrivõistlused meeste epees peeti 1946 aastal, naiste epee meistrivõistlustega tehti algust 1987 aastal. Meeste epees on nii Kaido Kaaberma kui ka Nikolai Novosjolov tulnud mõlemad kaheksal korral Eesti meistriks. Naiste epees jagavad rekordit Olga Aleksejeva ja Irina Embrich, kes on võrdselt neljal korral meistrikulla teeninud.

Sissepääs Eesti 2018.a. epeevehklemises meistrivõistlustele on kõigile tasuta! Hea võimalus näha vehklemas ala maailmameistreid ja mitmekordseid tiitlivõistluste medaliomanikke.