Kuupäev: 19.05.2018
Registreerimise lõpp: 17.05.2018
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: C-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
INFO
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Artur Bauer (2005), IREM
Tim Kasper (2004), IREM
Artur Borovik (2004), IREM
Mihhail Dudnik (2005), IREM
Olekseitshuk Arseni (2007), Le Glaive
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Ilja Verešagin (2007), Rünnak
Airon-Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Robert Leenson (2006), Le Glaive
Mark Agarkov (2004), IREM
Georgi Kaetri (2006), IREM
Artur Galazan (2006), Tartu Kalev
Pol Titov (2005), Tartu Kalev
nikita kozlov (2007), Rünnak
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Oskar Pisnenko (24.02.2006), En Garde
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Daniel Kuznetsov (2005), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
OTT ALLIK (2004), Tartu Kalev
SEBASTIAN KUUSK (2005), Tartu Kalev
MAKSIM ZEGUROV (2004), Tartu Kalev
Ivan Kleštšin (2004), Tartu Kalev
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Aleksander Popov (2006), Rünnak
Teodor Ruus (2005), Põhjakotkas
Richard Germ (2004), En Garde
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Daniel Drajev (2005), SBSK Draakon
Kokku: 42
Laadi alla txt-fail

Naised:
Kristel Paap (2005), Põhjakotkas
Darja Nazarova (2004), IREM
Maria Kverfeld (2006), Tartu Kalev
Victoria Tõnissoo (2005), Rünnak
Elise TILK (2004), Tallinna Mõõk
Maria-Eliisa Voznessenski (2005), Tartu Kalev
Anastassia Korn (2006), Rünnak
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Maria Embrich (2005), IREM
Agnes Kase (2006), IREM
SANDRA ALBERG (2006), En Garde
MADLI LAASIK (2007), En Garde
Jana Seero (2005), Tartu Kalev
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Amelia Ait (2006), SBSK Draakon
Sofia Shubina (2007), SBSK Draakon
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
MARLEEN MUST (2004), Tartu Kalev
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
ANN MARLEEN VARUL (2004), Tartu Kalev
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Jelizaveta Telegina (2005), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Erika Sanames (2005), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Marian Maripuu (2005), Tallinna Mõõk
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 36
Laadi alla txt-fail


|