Kuupäev: 28.04.2018
Registreerimise lõpp: 26.04.2018
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: D-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Ervins Dubovskis (2006), Latvia
Fjodors Mirskis (2006), Latvia
Martins Magomedovs (2007), Latvia
Maksims Lasijs (2007), Latvia
Nikita Anisko (2006), Latvia
Kirill Kolomijec (2008), SBSK Draakon
Kirill Metelski (2007), SBSK Draakon
Laanesaar Joonas (2009), En Garde
Rasmus Aasna (2009), En Garde
Artjom Potashev (2006), MTÜ Florett
Artur Sirobokov (2008), MTÜ Florett
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Olekseitshuk Arseni (2007), Le Glaive
Pavels Kozemjakins (2006), Latvia
Ilja Verešagin (2007), Rünnak
Kristjan Konrad Peerna (2006), Tallinna Mõõk
Armand Kabrits (2006), Tallinna Mõõk
Robert Leenson (2006), Le Glaive
Georgi Kaetri (2006), IREM
Artur Galazan (2006), Tartu Kalev
Glebs Dacjuks (2006), Latvia
Kristaps Jukss (2006), Latvia
Emils Vasaraudzis (2006), Latvia
Aleksejs Malinovskis (2006), Latvia
nikita kozlov (2007), Rünnak
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Oskar Pisnenko (24.02.2006), En Garde
Jegor Matskevitš (2007), Tallinna Mõõk
Georgi Paškovski (2008), Rünnak
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Ott Henrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Boris Sjasin (2006), Tallinna Mõõk
Aleksander Popov (2006), Rünnak
Kokku: 35
Laadi alla txt-fail

Naised:
Anna Platkova (2007), Latvia
Polina Paramonova (2007), Latvia
Valerija Sloboda (2007), Latvia
Ilona Boronenko (2006), Latvia
Adriana Riisna (2006), SBSK Draakon
Jevgenia Kudrjavtseva (2006), SBSK Draakon
Hanna Talving (2007), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Tartu Kalev
Diana Ivanova (2007), Tartu Kalev
Julia Evelin Vaht (2006), Tartu Kalev
Marharyta Artamonova (2008), Tartu Kalev
Triin Seppo (2007), Tartu Kalev
Merili Lessel (2006), Tartu Kalev
Hanna Gret Teder (2007), Tartu Kalev
Anastassia Korn (2006), Rünnak
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Agnes Kase (2006), IREM
SANDRA ALBERG (2006), En Garde
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
MADLI LAASIK (2007), En Garde
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Amelia Ait (2006), SBSK Draakon
Sofia Shubina (2007), SBSK Draakon
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Aleksandra Jegorova (2006), Latvia
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
KERTU LIIS Torma (2006), Tallinna Mõõk
Karina Korkinen (2007), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Tuule Tender (2006), Tallinna Mõõk
Sofia Solovjova (2007), Tallinna Mõõk
Kokku: 33
Laadi alla txt-fail


|