Kuupäev: 27.01.2018
Registreerimise lõpp: 25.01.2018
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Juuniorid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Povilas Markevicius (1998), Lithuania
Anton Karnjušin (1999), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Kirils Kuznecovs (2004), Latvia
Arnas Salokas (1998), Lithuania
Rokas Jukna (1999), Lithuania
Povilas Jutsis (2003), Tartu Kalev
Henrik Priimägi (2003), En Garde
Daneils Zlenko (2000), Latvia
Pavels Valentanavics (1998), Latvia
Ernests Cimborevics (1999), Latvia
Egils Vasaraudzis (1998), Latvia
Jonathan Darvish-Kojori (2002), Tartu Kalev
Ivan Kleštšin (2004), Tartu Kalev
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Erik Simin (2001), Tartu Kalev
Mart Suursoo (1999), Tallinna Mõõk
Kristjan Suursoo (1999), Tallinna Mõõk
Georg Linnamägi (2000), Tallinna Mõõk
Richard Kimask (2001), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Oliver Prede (2001), Tallinna Mõõk
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
MIKHAIL pashchuk (1999), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Leon Gedzo (2001), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Igor Guljajev (2000), SBSK Draakon
Andzej Gedzo (1999), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Andri Meister (2001), En Garde
Kaspar-Joonas Laurmann (2000), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 45
Laadi alla txt-fail

Naised:
Anne-Mai Melles (2003), EVL
Heleri Melles (2001), EVL
Šafer Ksenia (2001), Tallinna Mõõk
Alina Kovaljova (2001), IREM
Katherina Malvik (2000), Norway
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Polina Borovik (2001), IREM
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Andra Talen (1999), VK Musketär
Erika Babenko (2005), Latvia
Kristina Skuropadskaja (2005), Tartu Kalev
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
Nellija Mihejeva (2002), Latvia
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Laura Sepp (2002), Tallinna Mõõk
Marta Dobkevica (2001), Latvia
Jana Vilcane (1999), Latvia
Kätlin Kala (2002), Tartu Kalev
CAROLINA GOIDIN (2003), Tartu Kalev
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Elisabeth Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Berit Petrov (2004), Põhjakotkas
Polina Anissimova (1998), EVL
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Getter Lage (2002), Tallinna Mõõk
oliivia OSSIPOV (1999), Tallinna Mõõk
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 36
Laadi alla txt-fail


|