Kuupäev: 13.01.2018
Registreerimise lõpp: 11.01.2018
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Kadetid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Pijus Kemeklis (), Lithuania
Regimantas Masiulis (), Lithuania
Ilja Verešagin (2007), Rünnak
Oskar Tuha (2002), Le Glaive
nikita kozlov (2007), Rünnak
Albert Leenson (2003), Le Glaive
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Antonijs Ulasevics (2001), Latvia
Levs Bazilcuks (2001), Latvia
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Kirils Kuznecovs (2004), Latvia
OTT ALLIK (2004), Tartu Kalev
Povilas Jutsis (2003), Tartu Kalev
Henrik Priimägi (2003), En Garde
Jonathan Darvish-Kojori (2002), Tartu Kalev
Ivan Kleštšin (2004), Tartu Kalev
German Vaikšnoras (2003), Tartu Kalev
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Erik Simin (2001), Tartu Kalev
Paul Mark Tammiste (2001), Tallinna Mõõk
Richard Kimask (2001), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Aleksander Popov (2006), Rünnak
Teodor Ruus (2005), Põhjakotkas
Richard Germ (2004), En Garde
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Oliver Prede (2001), Tallinna Mõõk
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Leon Gedzo (2001), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Daniel Drajev (2005), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Andri Meister (2001), En Garde
Kokku: 44
Laadi alla txt-fail

Naised:
Aiste Seniutaite (), Lithuania
Ema Jaruseviciute (), Lithuania
Julianna Bizane (2003), Latvia
Jekaterina Bogdan (2003), Põhjakotkas
Gertrud Kaaberma (2003), IREM
Anastassia Korn (2006), Rünnak
Ronja Jõgi (2003), Tartu Kalev
Šafer Ksenia (2001), Tallinna Mõõk
Faltis Helene (2001), Tallinna Mõõk
Veronika Lebedeva (2002), Tartu Kalev
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
Alina Kovaljova (2001), IREM
Ksenia Bogdan (2003), Põhjakotkas
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Polina Borovik (2001), IREM
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Mia Mai Männiste (2003), En Garde
Kristina Skuropadskaja (2005), Tartu Kalev
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
MARLEEN MUST (2004), Tartu Kalev
Nellija Mihejeva (2002), Latvia
ANN MARLEEN VARUL (2004), Tartu Kalev
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Laura Sepp (2002), Tallinna Mõõk
Marta Dobkevica (2001), Latvia
Kätlin Kala (2002), Tartu Kalev
MARTA RANDMA (2003), Tartu Kalev
CAROLINA GOIDIN (2003), Tartu Kalev
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Elisabeth Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Rachel-Nicole Armon (2003), Rünnak
Madli Palk (2003), En Garde
Aleksandra Ivask (2001), Põhjakotkas
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Getter Lage (2002), Tallinna Mõõk
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Maria Jefimova (2001), Põhjakotkas
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 51
Laadi alla txt-fail


|