Kuupäev: 21.04.2018
Registreerimise lõpp: 19.04.2018
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Regimantas Metiunas (1977), Lithuania
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Mikhail Spirin (2000), Russia
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Valdeko Paavel (1976), Kaitsejõudude SK
Margus Andresson (1970), Kaitsejõudude SK
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Georg-Marten Lanno (1992), Tallinna Mõõk
Sergei Shishikin (1973), Tallinna Mõõk
KARL-MARKUS Pihlakas (1997), Tallinna Mõõk
Mart Lättekivi (1996), Tallinna Mõõk
Ivan Kleštšin (2004), Tartu Kalev
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Erik Simin (2001), Tartu Kalev
Paul Mark Tammiste (2001), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Richard Kimask (2001), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Klim Gusarov (1998), Tallinna Mõõk
Dmitri Svõrjov (1972), Le Glaive
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Henri Kopra (1997), Tallinna Mõõk
Gennadi Žurba (1963), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Rain Raidna (1970), Tallinna Mõõk
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Eduard Lebedev (1995), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Leon Gedzo (2001), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Igor Guljajev (2000), SBSK Draakon
Andzej Gedzo (1999), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Peeter Turnau (1994), En Garde
Kokku: 49
Laadi alla txt-fail

Naised:
Alina Kovaljova (2001), IREM
Polina Borovik (2001), IREM
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Irina Embrich (1980), IREM
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Anastassia Jelinevits (1984), Tallinna Mõõk
Anna Mezentseva (1983), Põhjakotkas
Marina Borissova (1976), Epee Export
natalia kuznetsova (1975), Epee Export
Kätlin Kala (2002), Tartu Kalev
CAROLINA GOIDIN (2003), Tartu Kalev
Elisabeth Ostrovski (2003), Tartu Kalev
ERIKA KIRPU (1992), Tartu Kalev
Anu Hark (1993), Tallinna Mõõk
Julia Beljajeva (1992), Tartu Kalev
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Brenda Roosimaa (1997), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Getter Lage (2002), Tallinna Mõõk
oliivia OSSIPOV (1999), Tallinna Mõõk
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Katrina Lehis (1994), En Garde
Nelli Paju (1990), En Garde
Kristina Kuusk (1985), En Garde
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Anzelika Fedoruk (1996), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 30
Laadi alla txt-fail


|