Kuupäev: 11.08.2018
Registreerimise lõpp: 06.08.2018
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Ilmar Kukk (1970), VK Musketär
Pavel Bograd (2004), Russia
Rostislav Rustamov (2003), Russia
Aksel Heinämaa (2002), Finland
Daniil Timofejev (2004), Russia
Petri Pirhonen (2002), Finland
Pyry Pahkala (2002), Finland
Ville Sani (2003), Finland
Tuomas Ojala (2001), Finland
Pavel Morozov (1960), Russia
Igor Afanassiev (1974), Finland
Nikita Afanassiev (2003), Finland
Petri Pirhonen (2002), Finland
Scott Alexander (1989), Alexander Scott
Vladimir Jerjomin (), Tallinna Mõõk
Sergun Eduard (1970), Finland
Boris Zakharov (1983), Russia
Alexander Adrianov (1986), Russia
Vitaly Semenikhin (1976), Russia
Nikita Muravyev (1985), Russia
Vadim Volkov (1978), Russia
Yury Vlasov (1974), Russia
Nikita Palusaar (2000), SBSK Draakon
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Dmitri Fadejev (1966), Tallinna Mõõk
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Julius Jutila (2001), Finland
Märten Mändla (1996), Tallinna Mõõk
Georgii Stepanov (2002), Russia
Maxim Spirin (2003), Russia
Mikhail Spirin (2000), Russia
Mikhail Kazmin (2003), Russia
Kirill Gurov (2002), Russia
Dmitriy Prosvirnin (2001), Russia
Ilya Mihailov (2000), Russia
Igor Borisov (2002), Russia
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Eduard Ehala (1973), Epee Export
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Georg-Marten Lanno (1992), Tallinna Mõõk
Bogdan Vlasov (2002), Russia
Sergei Shishikin (1973), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Klim Gusarov (1998), Tallinna Mõõk
Marno Allika (1982), Le Glaive
Dmitri Svõrjov (1972), Le Glaive
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Henri Kopra (1997), Tallinna Mõõk
Gennadi Žurba (1963), Tallinna Mõõk
Kenan Jussifov (1990), Tartu Kalev
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Rain Raidna (1970), Tallinna Mõõk
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Eduard Lebedev (1995), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Oleg Pugatsov (1983), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Kaspar-Joonas Laurmann (2000), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Peeter Turnau (1994), En Garde
Kokku: 76
Laadi alla txt-fail

Naised:
Anni Vornanen (1991), Finland
Olga Druzhinina (2004), Russia
Sofia Kirilina (2004), Russia
Aleksandra Churkina (2003), Russia
Heinämaa Anna (1961), Finland
Emma Labro (2000), Belgia
Ellen De Landstheer (2000), Belgia
Natalia Khoroshkova (1978), Russia
Anastasia Filina (1990), Russia
Olga Malamud (1987), Russia
Olga Kulikova (1984), Russia
Nelli Differt (1990), En Garde
Heleri Melles (2001), EVL
Veronika Lebedeva (2002), Tartu Kalev
Laura Pöysti (2002), Finland
Reili Lehis (1990), En Garde
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Andra Talen (1999), VK Musketär
Anna Vourinen (1998), Finland
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Evgenia Raihlina (2002), Russia
Anastasia Balan (2002), Russia
Marina Borissova (1976), Epee Export
natalia kuznetsova (1975), Epee Export
Hip Kõiv (1990), Epee Export
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Veronika Lebedeva (2002), Tartu Kalev
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Brenda Roosimaa (1997), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Maarja Konrad (1997), En Garde
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
oliivia OSSIPOV (1999), Tallinna Mõõk
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Katrina Lehis (1994), En Garde
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Greta Tamošiunaite (1986), Frascati Scherma
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 50
Laadi alla txt-fail


|