Kuupäev: 11.12.2021
Registreerimise lõpp: 07.12.2021
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Martin Kuzovkov (2006), Tallinna Mõõk
Vladimir Jerjomin (1969), IREM
Artjom Potasev (02.05.2006), Florett
Oliver Eltmaa (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Kozlov (2007), IREM
Kenno Nilisk (1975), Tallinna Mõõk
Sven Koemets (), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
Georgi Kaetri (2006), IREM
EDUARD EHALA (1973), Tallinna Mõõk
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Oskar Pisnenko (2006), En Garde
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Ott-Hendrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Daniil Kuznetsov (2005), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ilia Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Klim Gusarov (1998), Tallinna Mõõk
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Tony Sepp (2000), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 45
Laadi alla txt-fail

Naised:
Anna Mezentseva (1983), Põhjakotkas
Polina Kapitonenko (2006), IREM
Kristina Kuusk (), Haapsalu En Garde
Oksana Sein (30.01.1982), Florett
Marija Ljapunova (04.06.2006), Florett
Katrina Lehis (1994), Le Glaive
Anna Klimenko (2006), Tallinna Mõõk
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Julia Beljajeva (1992), Tartu Kalev
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Michelle Eek (2004), IREM
Nelli Differt (1990), En Garde
Gertrud Kaaberma (2003), IREM
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Maria Embrich (2005), IREM
Ksenia Bogdan (2003), Põhjakotkas
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Irina Embrich (1980), IREM
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Andra Talen (1999), VK Musketär
Alexandra Lilit Reznikova (2005), Tallinna Mõõk
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Julia Oleinik (1989), Põhjakotkas
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Karina Korkkinen (2007), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 46
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|