Kuupäev: 06.01.2019
Registreerimise lõpp: 03.01.2019
Asukoht: Tartu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Kadetid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Pol Titov (2005), Põhjakotkas
Ivan Klestšin (2004), Põhjakotkas
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Oskar Pisnenko (24.02.2006), En Garde
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Teodor Ruus (2005), Põhjakotkas
Richard Germ (2004), En Garde
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Kokku: 28
Laadi alla txt-fail

Naised:
Rapiiat CHOPALAEVA (2004), IREM
Viktoria Sorokina (2003), IREM
Kätlin Kala (2002), Põhjakotkas
Marleen Must (2004), Põhjakotkas
Ann Marleev Varul (2004), Põhjakotkas
Julia Vaht (2006), Põhjakotkas
Kristina Skuropadskaja (2005), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Michelle Eek (2004), IREM
Darja Nazarova (2004), IREM
Maria Embrich (2005), IREM
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
SANDRA ALBERG (2006), En Garde
MADLI LAASIK (2007), En Garde
Amelia Ait (2006), SBSK Draakon
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Jelizaveta Telegina (2005), Tallinna Mõõk
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 33
Laadi alla txt-fail


|