Kuupäev: 17.10.2020
Registreerimise lõpp: 15.10.2020
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Juuniorid, Kadetid, Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Vadim Onaitis (), Tallinna Mõõk
Daniel Shifron (2002), SBSK Draakon
Kenno Nilisk (1975), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Jegor Nitsiportšik (2005), Tallinna Mõõk
Aron Siidra (2005), Tallinna Mõõk
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Maksim Zhegurov (2004), Põhjakotkas
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Oskar Pisnenko (2006), En Garde
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ilia Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Oliver Laasik (2005), En Garde
Sten Priinits (1987), En Garde
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Kokku: 38
Laadi alla txt-fail

Naised:
Oksana Žarkova (30.01.1982), Alexander Laryushin
Kati Brita Moora (2004), Tallinna Mõõk
Katrina Lehis (1994), Le Glaive
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Michelle Eek (2004), IREM
Gertrud Kaaberma (2003), IREM
Maria Embrich (2005), IREM
Erika Kirpu (1992), EST
Julia Beljajeva (1992), EST
Irina Embrich (1980), EST
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 35
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|