Kuupäev: 14.09.2019
Registreerimise lõpp: 10.09.2019
Asukoht: Tartu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Kadetid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Aleksei Kazin (2005), Põhjakotkas
Ott Allik (2003), Põhjakotkas
Jegor Nitsiportšik (2005), Tallinna Mõõk
Aron Siidra (2005), Tallinna Mõõk
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Pol Titov (2005), Põhjakotkas
Ivan Klestšin (2004), Põhjakotkas
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Maksim Zegunov (2004), Põhjakotkas
Tim Kasper (2004), IREM
Artur Borovik (2004), IREM
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Oskar Pisnenko (24.02.2006), En Garde
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Daniil Kuznetsov (2005), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Teodor Ruus (2005), Põhjakotkas
Richard Germ (2004), En Garde
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Daniel Drajev (2005), SBSK Draakon
Kokku: 38
Laadi alla txt-fail

Naised:
Vanessa Ber (2003), IREM
Anni Kaisi Paavel (2006), IREM
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Maria-Eliisa Voznessenski (2005), Tartu Kalev
Jana Seero (2005), Tartu Kalev
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas SK
Viktoria Sorokina (2003), IREM
Annabel Põder (2006), Põhjakotkas
Marleen Must (2004), Põhjakotkas
Julia Vaht (2006), Põhjakotkas
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Kristina Skuropadskaja (2005), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Michelle Eek (2004), IREM
Gertrud Kaaberma (2003), IREM
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Maria Embrich (2005), IREM
SANDRA ALBERG (2006), En Garde
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Jelizaveta Telegina (2005), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Marian Maripuu (2005), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 37
Laadi alla txt-fail


|