Kuupäev: 08.08.2020
Registreerimise lõpp: 06.08.2020
Asukoht: HAAPSALU
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus, RV
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Vladimir Jerjomin (1969), IREM
Oleg Perezhogin (), Tallinna Mõõk
Kenno Nilisk (1975), Tallinna Mõõk
Sven Koemets (), Tallinna Mõõk
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Maksim Zhegurov (2004), Põhjakotkas
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Oskar Pisnenko (2006), En Garde
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Sergei Shishikin (1973), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Dmitri Svõrjov (1972), Le Glaive
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Kokku: 40
Laadi alla txt-fail

Naised:
Marina Mbah (1976), Tallinna Mõõk
Kati Brita Moora (2004), Tallinna Mõõk
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Nelli Differt (1990), En Garde
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Kokku: 25
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

Marika Pragi
Peeter Turnau Sr.
Peeter Nelis
Kokku: 3


|