Viimased lisatud punktid: U17 Cadet Circuit, Krakow, 10.02.2024

KohtNimiSünniaastaVanuseklassKlubiKokku12345678910111213141516
1KHUDOBKIN Jüri2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk762961811411618
2KOZLOV Nikita2007U17 (Kadett)IREM68219441416121212
3SILDE Ken-Keiro2007U17 (Kadett)En Garde658611262624
4ERSS Ott-Hendrik2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk54611088183
5KOLOMIJEC Kirill2008U17 (Kadett)Tallinna Mõõk54344211642612
6LAMBINEN Nikita2008U17 (Kadett)Tallinna Mõõk4611118121264
7LISKMAN Edgard2008U17 (Kadett)Põhjakotkas3223822123
8PAŠKOVSKI Georgi2008U17 (Kadett)IREM2864846
9DJAGILEV Jevgeni2008U17 (Kadett)Tallinna Mõõk2014123
10TALEN Gothard2008U17 (Kadett)Tallinna Mõõk2014663
11LISKMAN Daniel2007U17 (Kadett)Põhjakotkas14266
12KOLOMIJEC Bogdan2009U17 (Kadett)Tallinna Mõõk111244
13OJAMU Rico-Janree2009U17 (Kadett)En Garde71213
14KAUS Kristo2010U14 (C-klass)En Garde66
15MELNIK Arseni2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk61212
16KONSAP Georg2008U17 (Kadett)Tallinna Mõõk523
17JARTS Nikita2010U14 (C-klass)Tallinna Mõõk5122
18LAANESAAR Joonas2008U17 (Kadett)En Garde5212
19ROMANKO Georgi2011U14 (C-klass)Tallinna Mõõk413
20MAHLAPUU Uku Johan2008U17 (Kadett)IREM422
21AIGRO Charlton Leonhard2008U17 (Kadett)Le Glaive33
22ROMANENKOV Nikita2009U17 (Kadett)IREM11
22AAS Gustav2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk11
22USMANOV Kamil2011U14 (C-klass)Tallinna Mõõk11

 

Hooaja üleminekuperiood: 09.04.2023-09.05.2023.
2023-2024 hooaja edetabeli punkte saab teenida alates 10.05.2023 toimuvatelt võistlustelt.

  1. Stardipunktid
  2. Valge Daam, Haapsalu, 05.08.2023
  3. Eesti KV, Saku, 16.09.2023
  4. U17 karikasarja I etapp, Tallinn, 30.09.2023
  5. U17 Põhjamaade MV, Kääriku, 04.10.2023
  6. U17 Cadet Circuit, Budapest, 14.10.2023 (koefitsent 2, osalejate arv > 200)
  7. U17 karikasarja II etapp, Haapsalu, 21.10.2023
  8. U20 karikasarja II etapp, Tallinn, 04.11.2023
  9. U17 Eesti KV, Saku, 11.11.2023
  10. E.Nelise nimelised Läänemaa MV, Haapsalu, 30.11.2023
  11. U17 Cadet Circuit, Kopenhaagen, 09.12.2023 (koefitsent 2, osalejate arv  > 200)
  12. U20 Eesti KV, Saku, 30.12.2023
  13. Eesti MV, Saku, 13.01.2024
  14. U20 Eesti MV, Saku, 20.01.2024
  15. U17 Eesti MV, Saku, 27.01.2024
  16. U17 Cadet Circuit, Krakow, 10.02.2024 (koefitsent 2, osalejate arv > 200)