Filtreeri

  • Hooaeg







  • Sugu
  • Vanuseklass






  • Võistluse tüüp










  • Ajavahemik

    Kuni

  • Filtreeri
Kuupäev Reg. lõpp Asukoht Nimetus Sugu Vanus Tüüp Info Kutse Reg
03.08.2019 - 03.08.2019 31.07.2019 Haapsalu Valge daam 2019 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
25.08.2019 - 26.08.2019 04.08.2019 Viiburi Venemaa juunioride turniir “Звезды Балтики” Mehed, Naised Juuniorid RV
31.08.2019 - 01.09.2019 10.08.2019 Belgrade Belgrade Satellite Mehed, Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
07.09.2019 - 08.09.2019 17.08.2019 Tashkent Tashkent Satellite Mehed, Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
07.09.2019 - 08.09.2019 15.08.2019 St. Peterburg Venemaa kadettide turniir “АНИЧКОВ ДВОРЕЦ” Mehed, Naised Kadetid RV
14.09.2019 - 15.09.2019 24.08.2019 Bratislava Bratislava Satellite Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
14.09.2019 - 14.09.2019 10.09.2019 Tartu Kadettide KV 2019 Mehed, Naised Kadetid Eesti võistlus
14.09.2019 - 15.09.2019 24.08.2019 Bratislava Bratislava EFC U23 Naised U23 Euroopa Karikas
21.09.2019 - 22.09.2019 31.08.2019 Stockholm Stockholm Satellite Mehed, Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
21.09.2019 - 21.09.2019 17.09.2019 Haapsalu Juunioride KV 2019 Mehed, Naised Juuniorid Eesti võistlus
21.09.2019 - 22.09.2019 31.08.2019 Stockholm Stockholm EFC U23 Mehed, Naised U23 Euroopa Karikas
22.09.2019 - 22.09.2019 20.09.2019 Haapsalu Tulevik I Mehed, Naised C-klass Eesti võistlus
28.09.2019 - 28.09.2019 07.09.2019 Turku Turku Satellite Mehed, Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
28.09.2019 - 29.09.2019 07.09.2019 Geneve Geneva Satellite Mehed, Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
05.10.2019 - 06.10.2019 14.09.2019 Oslo Oslo Satellite Mehed, Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
05.10.2019 - 06.10.2019 14.09.2019 Budapest Budapest ECC Mehed, Naised Kadetid CC
12.10.2019 - 13.10.2019 21.09.2019 Split Split Satellite Mehed, Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
19.10.2019 - 20.10.2019 28.09.2019 San-Jose San-Jose Satellite Mehed, Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
19.10.2019 - 20.10.2019 28.09.2019 Sandefjord Põhjamaade meistrivõistlused 2019 (U20) Mehed, Naised Juuniorid PM
19.10.2019 - 20.10.2019 28.09.2019 Sandefjord Põhjamaade meistrivõistlused 2019 (U17) Mehed, Naised Kadetid PM
19.10.2019 - 20.10.2019 28.09.2019 Sandefjord Põhjamaade meistrivõistlused 2019 (U15) Mehed, Naised C-klass PM
19.10.2019 - 20.10.2019 28.09.2019 Belgrade Belgrade ECC Mehed, Naised Kadetid CC
26.10.2019 - 27.10.2019 05.10.2019 Maalot Maalot Satellite Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
26.10.2019 - 27.10.2019 05.10.2019 Dublin Dublin Satellite Mehed Täiskasvanud Satelliitturniir
26.10.2019 - 27.10.2019 05.10.2019 Klagenfurt Klagenfurt ECC Mehed, Naised Kadetid CC
26.10.2019 - 26.10.2019 22.10.2019 Haapsalu Läänemaa lahtised MV 2019 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
31.10.2019 - 31.10.2019 28.10.2019 Smolenks Всероссийскиe соревнованияхпо фехтованию на шпагах Mehed Täiskasvanud RV
01.11.2019 - 03.11.2019 12.10.2019 Tallinn Tallinna Mõõk MK-etapp Naised Täiskasvanud MK-etapp
02.11.2019 - 03.11.2019 12.10.2019 Colmar Colmar EFC U23 Mehed, Naised U23 Euroopa Karikas
09.11.2019 - 10.11.2019 19.10.2019 Riia Riia MK-etapp Mehed Juuniorid MK-etapp
09.11.2019 - 10.11.2019 19.10.2019 Luxemburg Luxemburg ECC Mehed, Naised Kadetid CC
16.11.2019 - 17.11.2019 26.10.2019 San Salvador San Salvador MK-etapp Mehed, Naised Juuniorid MK-etapp
16.11.2019 - 17.11.2019 26.10.2019 Grenoble Grenoble ECC Mehed, Naised Kadetid CC
22.11.2019 - 24.11.2019 02.11.2019 Bern Berne MK-etapp Mehed Täiskasvanud MK-etapp
22.11.2019 - 24.11.2019 02.11.2019 Laupheim Laupheim MK-etapp Naised Juuniorid MK-etapp
30.11.2019 - 01.12.2019 09.11.2019 Kopenhaagen Copenhagen ECC Mehed, Naised Kadetid CC
30.11.2019 - 01.12.2019 09.11.2019 Moedling Moedling EFC U23 Mehed, Naised U23 Euroopa Karikas
07.12.2019 - 08.12.2019 16.11.2019 San-Juan San-Juan MK-etapp Naised Juuniorid MK-etapp
07.12.2019 - 08.12.2019 16.11.2019 Heidenheim Heidenheim ECC Naised Kadetid CC
07.12.2019 - 08.12.2019 16.11.2019 Bonn Bonn ECC Mehed Kadetid CC
07.12.2019 - 07.12.2019 03.12.2019 Tallinn Täiskasvanute KV 2019 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
14.12.2019 - 15.12.2019 23.11.2019 Burgos Burgos MK-etapp Naised Juuniorid MK-etapp
14.12.2019 - 15.12.2019 23.11.2019 Heraklion Heraklion MK-etapp Mehed Juuniorid MK-etapp
14.12.2019 - 14.12.2019 10.12.2019 Tartu Mercury Cup 2019 Naised Kadetid Eesti võistlus
05.01.2020 - 06.01.2020 14.12.2019 Udine Udine MK-etapp Mehed, Naised Juuniorid MK-etapp
05.01.2020 - 05.01.2020 01.01.2020 Tallinn Kadettide MV 2020 Mehed, Naised Kadetid Eesti võistlus
10.01.2020 - 12.01.2020 21.12.2019 La Havane La Havane MK-etapp Naised Täiskasvanud MK-etapp
10.01.2020 - 12.01.2020 23.12.2019 Heidenheim Heidenheim MK-etapp Mehed Täiskasvanud MK-etapp
11.01.2020 - 12.01.2020 21.12.2019 Bratislava Bratislava ECC Mehed, Naised Kadetid CC
18.01.2020 - 19.01.2020 28.12.2019 Maalot Maalot MK-etapp Naised Juuniorid MK-etapp
18.01.2020 - 19.01.2020 28.12.2019 Manama Manama MK-etapp Mehed Juuniorid MK-etapp
18.01.2020 - 19.01.2020 14.01.2020 Tallinn Rahvusvaheline võistlus U14/Tulevik II Mehed, Naised C-klass Eesti võistlus, Euroopa Karikas
19.01.2020 - 19.01.2020 15.01.2020 Tallinn Juunioride MV 2020 Mehed, Naised Juuniorid Eesti võistlus
24.01.2020 - 26.01.2020 04.01.2020 Doha Doha GP-etapp Mehed, Naised Täiskasvanud GP-etapp
25.01.2020 - 26.01.2020 04.01.2020 Espoo Espoo ECC Mehed, Naised Kadetid CC
25.01.2020 - 26.01.2020 04.01.2020 Busto Arsizio Busto Arsizio EFC U23 Mehed, Naised U23 Euroopa Karikas
26.01.2020 - 26.01.2020 05.01.2020 Espoo International U-14 epee, Espoo Mehed, Naised C-klass RV
01.02.2020 - 01.02.2020 13.01.2020 Bratislava Bratislava MK-etapp Naised Juuniorid MK-etapp
01.02.2020 - 02.02.2020 11.01.2020 Belgrade Belgrade MK-etapp Mehed Juuniorid MK-etapp
07.02.2020 - 09.02.2020 18.01.2020 Barcelona Barcelone MK-etapp Naised Täiskasvanud MK-etapp
07.02.2020 - 09.02.2020 11.01.2020 Vancouver Vancouver MK-etapp Mehed Täiskasvanud MK-etapp
08.02.2020 - 09.02.2020 18.01.2020 Krakow Krakow ECC Mehed, Naised Kadetid CC
15.02.2020 - 16.02.2020 25.01.2020 Dijon Dijon MK-etapp Naised Juuniorid MK-etapp
15.02.2020 - 16.02.2020 25.01.2020 Bale Bale MK-etapp Mehed Juuniorid MK-etapp
22.02.2020 - 03.03.2020 11.01.2020 Poreč Kadettide ja juunioride EM Mehed, Naised Juuniorid, Kadetid EM
22.02.2020 - 23.02.2020 01.02.2020 Mannheim Mannheim EFC U23 Naised U23 Euroopa Karikas
22.02.2020 - 23.02.2020 01.02.2020 Berlin Berlin EFC U23 Mehed U23 Euroopa Karikas
06.03.2020 - 08.03.2020 15.02.2020 Budapest Budapest GP-etapp Mehed, Naised Täiskasvanud GP-etapp
20.03.2020 - 22.03.2020 29.02.2020 Tashkent Tashkent MK-etapp Naised Täiskasvanud MK-etapp
20.03.2020 - 22.03.2020 29.02.2020 Buenos Aires Buenos Aires MK-etapp Mehed Täiskasvanud MK-etapp
28.03.2020 - 29.03.2020 07.03.2020 Warszawa Warszawa EFC U23 Naised U23 Euroopa Karikas
28.03.2020 - 29.03.2020 07.03.2020 Gliwice Gliwice Mehed U23 Euroopa Karikas
03.04.2020 - 11.04.2020 07.03.2020 Salt Lake City Kadettide ja juunioride MM Mehed, Naised Juuniorid, Kadetid MM
04.04.2020 - 05.04.2020 14.03.2020 Lausanne Lausanne EFC U23 Mehed, Naised U23 Euroopa Karikas
01.05.2020 - 03.05.2020 18.04.2020 Cali Cali GP-etapp Mehed, Naised Täiskasvanud GP-etapp
09.05.2020 - 10.05.2020 18.04.2020 Kaunas Gaja – Dvikova Cup 2020 Mehed, Naised C-klass RV
09.05.2020 - 09.05.2020 18.04.2020 Kaunas Gaja – Dvikova Cup 2020 Mehed, Naised Kadetid RV
10.05.2020 - 10.05.2020 19.04.2020 Kaunas Gaja – Dvikova Cup 2020 Mehed, Naised D-klass RV
15.05.2020 - 17.05.2020 25.04.2020 Abu Dhabi Abu Dhabi MK-etapp Naised Täiskasvanud MK-etapp
15.05.2020 - 17.05.2020 25.04.2020 Pariis Pariis MK-etapp Mehed Täiskasvanud MK-etapp
27.05.2020 - 31.05.2020 Liberec EM U23 Mehed, Naised U23 EM
16.06.2020 - 21.06.2020 01.05.2020 Minsk Täiskasvanute EM 2020 Mehed, Naised Täiskasvanud EM
06.09.2020 - 06.09.2020 03.09.2020 Tallinn Tallinna lahtised MV 2020 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
06.09.2020 - 06.09.2020 03.09.2020 Tallinn Tulevik III Mehed, Naised C-klass Eesti võistlus
12.09.2020 - 12.09.2020 08.09.2020 Saku Täiskasvanute MV 2020 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
19.09.2020 - 20.09.2020 16.09.2020 Tallinn Anastassia Cup Mehed, Naised D-klass Eesti võistlus
10.10.2020 - 10.10.2020 06.10.2020 Haapsalu Eesti MV 2020 – U14 Mehed, Naised C-klass Eesti võistlus
24.10.2020 - 24.10.2020 22.10.2020 Saku Eesti MV 2020 – U12 Mehed, Naised D-klass Eesti võistlus
01.08.2021 - 01.08.2021 30.07.2021 Haapsalu Valge Daam 2021 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
04.09.2021 - 05.09.2021 25.08.2021 Malmö, Rootsi Põhjamaade MV Mehed, Naised Täiskasvanud PM
04.09.2021 - 04.09.2021 02.09.2021 Tallinn Tallinna U20 MV Mehed, Naised Juuniorid Eesti võistlus
11.09.2021 - 11.09.2021 07.09.2021 Tartu Eesti MV 2021 U17 sünd. 2004 Mehed, Naised Kadetid Eesti võistlus
12.09.2021 - 12.09.2021 07.09.2021 Tartu Eesti MV 2021 U20 sünd. 2001 Mehed, Naised Juuniorid Eesti võistlus
18.09.2021 - 19.09.2021 14.09.2021 Haapsalu Eesti MV 2021 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
25.09.2021 - 26.09.2021 23.09.2021 Tallinn Anastassia Cup 2021 Mehed, Naised D-klass Eesti võistlus
02.10.2021 - 02.10.2021 28.09.2021 Haapsalu Eesti MV 2021 U12 sünd. 2009 Mehed, Naised D-klass Eesti võistlus
02.10.2021 - 03.10.2021 21.09.2021 Budapest, Ungari CC Budapest U17 Mehed, Naised Kadetid CC
02.10.2021 - 03.10.2021 27.09.2021 Oslo, Norra Oslo Cup – Nordic Challenge 2021 Mehed, Naised Täiskasvanud RV
09.10.2021 - 09.10.2021 05.10.2021 Tartu Eesti MV 2021 U14 sünd. 2007 Mehed, Naised C-klass Eesti võistlus
09.10.2021 - 10.10.2021 03.10.2021 Turku, Soome Kupittaa Tournament – Nordic Challenge 2021 Mehed, Naised Täiskasvanud RV
16.10.2021 - 16.10.2021 12.10.2021 Haapsalu Eesti KV U17 2021 Mehed, Naised Kadetid Eesti võistlus
23.10.2021 - 24.10.2021 17.09.2021 Espoo, Soome Põhjamaade MV U-13 Mehed, Naised D-klass PM
23.10.2021 - 24.10.2021 17.09.2021 Espoo, Soome Põhjamaade MV U-15 Mehed, Naised C-klass PM
23.10.2021 - 24.10.2021 17.09.2021 Espoo, Soome Põhjamaade MV U-17 Mehed, Naised Kadetid PM
23.10.2021 - 24.10.2021 17.09.2021 Espoo, Soome Põhjamaade MV U-20 Mehed, Naised Juuniorid PM
23.10.2021 - 24.10.2021 12.10.2021 Belgrade, Serbia CC Belgrade U17 Mehed, Naised Kadetid CC
30.10.2021 - 31.10.2021 19.10.2021 Heidenheim, Saksamaa CC Heidenheim U17 Mehed, Naised Kadetid CC
30.10.2021 - 31.10.2021 19.10.2021 Colmar, Prantsusmaa U23 European Circuit, Colmar Mehed, Naised U23 Euroopa Karikas
31.10.2021 - 31.10.2021 28.10.2021 Tallinn Tallinna MV 2021 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
31.10.2021 - 31.10.2021 28.10.2021 Tallinn Tallinna MV U14 2021 Mehed, Naised C-klass Eesti võistlus
06.11.2021 - 06.11.2021 04.11.2021 Haapsalu Läänemaa MV 2021 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
07.11.2021 - 07.11.2021 26.10.2021 Heidelberg, Saksamaa U23 EUROPEAN CURCUIT, HEIDELBERG Naised U23 Euroopa Karikas
13.11.2021 - 14.11.2021 29.10.2021 San-Jose, Costa Rica MK San-Jose U20 Naised Juuniorid MK-etapp
19.11.2021 - 21.11.2021 06.11.2021 Bern, Šveits MK Grand Prix de Berne 2021 Mehed Täiskasvanud MK-etapp
19.11.2021 - 21.11.2021 06.11.2021 Tallinn, Eesti MK Tallinna Mõõk Naised Täiskasvanud MK-etapp
20.11.2021 - 21.11.2021 09.11.2021 Grenoble, Prantsusmaa CC Grenoble U17 Mehed, Naised Kadetid CC
27.11.2021 - 28.11.2021 16.11.2021 Kopenhaagen, Taani CC Copenhagen U17 Mehed, Naised Kadetid CC
27.11.2021 - 27.11.2021 25.11.2021 Tartu Tartu MV Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
04.12.2021 - 04.12.2021 19.11.2021 Luxemburg, Luxemburg MK Luxemburg U20 Mehed, Naised Juuniorid MK-etapp
04.12.2021 - 04.12.2021 30.11.2021 Tallinn Eesti KV Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
11.12.2021 - 11.12.2021 07.12.2021 Tartu Eesti KV U20 Mehed, Naised Juuniorid Eesti võistlus
11.12.2021 - 12.12.2021 26.11.2021 Tashkent, Uzbekistan MK Tashkent U20 Mehed Juuniorid MK-etapp
18.12.2021 - 19.12.2021 03.12.2021 Burgos, Hispaania MK Burgos U20 Naised Juuniorid MK-etapp