Filtreeri

  • Hooaeg








  • Sugu
  • Vanuseklass










  • Võistluse tüüp











  • Ajavahemik

    Kuni

  • Filtreeri
Kuupäev Reg. lõpp Asukoht Nimetus Sugu Vanus Tüüp Info Kutse Reg
01.08.2021 - 01.08.2021 30.07.2021 Haapsalu Valge Daam 2021 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
04.09.2021 - 05.09.2021 25.08.2021 Malmö, Rootsi Põhjamaade MV Mehed, Naised Täiskasvanud PM
04.09.2021 - 04.09.2021 02.09.2021 Tallinn Tallinna U20 MV Mehed, Naised Juuniorid Eesti võistlus
11.09.2021 - 11.09.2021 07.09.2021 Tartu Eesti MV 2021 U17 sünd. 2004 Mehed, Naised Kadetid Eesti võistlus
12.09.2021 - 12.09.2021 07.09.2021 Tartu Eesti MV 2021 U20 sünd. 2001 Mehed, Naised Juuniorid Eesti võistlus
18.09.2021 - 19.09.2021 14.09.2021 Haapsalu Eesti MV 2021 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
25.09.2021 - 26.09.2021 23.09.2021 Tallinn Anastassia Cup 2021 Mehed, Naised D-klass Eesti võistlus
02.10.2021 - 02.10.2021 28.09.2021 Haapsalu Eesti MV 2021 U12 sünd. 2009 Mehed, Naised D-klass Eesti võistlus
02.10.2021 - 03.10.2021 21.09.2021 Budapest, Ungari CC Budapest U17 Mehed, Naised Kadetid CC
02.10.2021 - 03.10.2021 27.09.2021 Oslo, Norra Oslo Cup – Nordic Challenge 2021 Mehed, Naised Täiskasvanud RV
09.10.2021 - 09.10.2021 05.10.2021 Tartu Eesti MV 2021 U14 sünd. 2007 Mehed, Naised C-klass Eesti võistlus
09.10.2021 - 10.10.2021 03.10.2021 Turku, Soome Kupittaa Tournament – Nordic Challenge 2021 Mehed, Naised Täiskasvanud RV
16.10.2021 - 16.10.2021 12.10.2021 Haapsalu Eesti KV U17 2021 Mehed, Naised Kadetid Eesti võistlus
23.10.2021 - 24.10.2021 17.09.2021 Espoo, Soome Põhjamaade MV U-13 Mehed, Naised D-klass PM
23.10.2021 - 24.10.2021 17.09.2021 Espoo, Soome Põhjamaade MV U-15 Mehed, Naised C-klass PM
23.10.2021 - 24.10.2021 17.09.2021 Espoo, Soome Põhjamaade MV U-17 Mehed, Naised Kadetid PM
23.10.2021 - 24.10.2021 17.09.2021 Espoo, Soome Põhjamaade MV U-20 Mehed, Naised Juuniorid PM
23.10.2021 - 24.10.2021 12.10.2021 Belgrade, Serbia CC Belgrade U17 Mehed, Naised Kadetid CC
30.10.2021 - 31.10.2021 19.10.2021 Heidenheim, Saksamaa CC Heidenheim U17 Mehed, Naised Kadetid CC
30.10.2021 - 31.10.2021 19.10.2021 Colmar, Prantsusmaa U23 European Circuit, Colmar Mehed, Naised U23 Euroopa Karikas
06.11.2021 - 06.11.2021 05.11.2021 Haapsalu Läänemaa MV 2021 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
07.11.2021 - 07.11.2021 26.10.2021 Heidelberg, Saksamaa U23 EUROPEAN CURCUIT, HEIDELBERG Naised U23 Euroopa Karikas
13.11.2021 - 14.11.2021 29.10.2021 San-Jose, Costa Rica MK San-Jose U20 Naised Juuniorid MK-etapp
13.11.2021 - 14.11.2021 Haapsalu Meeste koondiste treeninglaager Mehed Juuniorid, Kadetid, Täiskasvanud Eesti võistlus
19.11.2021 - 21.11.2021 06.11.2021 Bern, Šveits MK Grand Prix de Berne 2021 Mehed Täiskasvanud MK-etapp
19.11.2021 - 21.11.2021 06.11.2021 Tallinn, Eesti MK Tallinna Mõõk Naised Täiskasvanud MK-etapp
20.11.2021 - 21.11.2021 09.11.2021 Grenoble, Prantsusmaa CC Grenoble U17 Mehed, Naised Kadetid CC
28.11.2021 - 28.11.2021 23.11.2021 Tartu Eesti KV U20 Mehed, Naised Juuniorid Eesti võistlus
04.12.2021 - 05.12.2021 23.11.2021 Kopenhaagen, Taani CC Copenhagen U17 Mehed, Naised Kadetid CC
04.12.2021 - 05.12.2021 19.11.2021 Luxemburg, Luxemburg MK Luxemburg U20 Mehed, Naised Juuniorid MK-etapp
10.12.2021 - 11.12.2021 25.11.2021 Tashkent, Uzbekistan MK Tashkent U20 Mehed Juuniorid MK-etapp
11.12.2021 - 11.12.2021 07.12.2021 Tallinn Eesti KV Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
18.12.2021 - 19.12.2021 03.12.2021 Burgos, Hispaania MK Burgos U20 Naised Juuniorid MK-etapp
08.01.2022 - 09.01.2022 20.12.2021 Udine, Itaalia MK Udine U20 Mehed, Naised Juuniorid MK-etapp
14.01.2022 - 16.01.2022 04.01.2022 Bratislava, Slovakkia CC Bratislava U17 Mehed, Naised Kadetid CC
15.01.2022 - 16.01.2022 04.01.2022 Berliin, Saksamaa EK Berlin U23 Mehed U23 Euroopa Karikas
22.01.2022 - 23.01.2022 11.01.2022 Manama, Bahrein MK Manama U20 Mehed Juuniorid MK-etapp
22.01.2022 - 23.01.2022 11.01.2022 Thessaloniki, Kreeka CC Thessaloniki U17 Mehed, Naised Kadetid CC
23.01.2022 - 23.01.2022 18.01.2022 Tallinn Eesti MV U17 Mehed, Naised Kadetid Eesti võistlus
28.01.2022 - 30.01.2022 11.01.2022 Doha, Katar GP Doha Mehed, Naised Täiskasvanud GP-etapp
29.01.2022 - 29.01.2022 25.01.2022 Haapsalu Eesti MV U20 Mehed, Naised Juuniorid Eesti võistlus
05.02.2022 - 06.02.2022 25.01.2022 Kiiev, Ukraina MK Kiiev U20 Naised Juuniorid MK-etapp
05.02.2022 - 06.02.2022 25.01.2022 Belgrad MK Belgrad U20 Mehed Juuniorid MK-etapp
11.02.2022 - 13.02.2022 31.01.2022 Barcelona, Hispaania MK Barcelona Naised Täiskasvanud MK-etapp
11.02.2022 - 13.02.2022 31.01.2022 Sotši Sotši Mehed Täiskasvanud MK-etapp
12.02.2022 - 13.02.2022 02.02.2022 Krakov Poola CC Krakov Mehed, Naised Kadetid CC
19.02.2022 - 20.02.2022 09.02.2022 Šveits, Winterthur Winterthur MK Mehed Juuniorid MK-etapp
25.02.2022 - 27.02.2022 19.02.2022 Sotši Sotši Naised Täiskasvanud MK-etapp
27.02.2022 - 03.03.2022 17.02.2022 Novi Sad Serbia Kadettide ja juunioride Euroopa Meistrivõistlused Mehed, Naised Juuniorid, Kadetid EM
04.03.2022 - 06.03.2022 23.02.2022 Budapest, Ungari Budapest GP Mehed, Naised Täiskasvanud MK-etapp
26.03.2022 - 27.03.2022 23.03.2022 Sõle vehklemissaal Anastassia CUP Mehed, Naised D-klass Eesti võistlus
30.03.2022 - 10.04.2022 15.03.2022 Dubai Kadettide ja juunioride MM Mehed, Naised Juuniorid, Kadetid MM
02.04.2022 - 03.04.2022 29.03.2022 Tartu Eesti MV Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
15.04.2022 - 16.04.2022 06.04.2022 Pariis Pariis MK Mehed Täiskasvanud MK-etapp
23.04.2022 - 23.04.2022 19.04.2022 Haapsalu Tulevik II Mehed, Naised C-klass Eesti võistlus
30.04.2022 - 01.05.2022 23.04.2022 Kairo, Egiptus Kairo GP Mehed, Naised Täiskasvanud GP-etapp
08.05.2022 - 08.05.2022 03.05.2022 Saku U12 Eesti MV Mehed, Naised D-klass Eesti võistlus
12.05.2022 - 14.05.2022 05.05.2022 Heidenheim, Saksamaa Heidenheim MK Mehed Täiskasvanud MK-etapp
13.05.2022 - 15.05.2022 05.05.2022 Fujairah Fujairah MK Naised Täiskasvanud MK-etapp
14.05.2022 - 15.05.2022 11.05.2022 Haapsalu U14 Eesti MV Mehed, Naised C-klass Eesti võistlus
27.05.2022 - 29.05.2022 19.05.2022 Katowice, Poola Katowice MK Naised Täiskasvanud MK-etapp
27.05.2022 - 29.05.2022 19.05.2022 Tbilisi Tbilisi MK Mehed Täiskasvanud MK-etapp
27.05.2022 - 31.05.2022 23.05.2022 Tallinn U23 EM Mehed, Naised U23 EM
17.06.2022 - 22.06.2022 16.06.2022 Antalya Täiskasvanute EM 2022 Mehed, Naised Täiskasvanud EM
15.07.2022 - 23.07.2022 30.06.2022 Kairo Täiskasvanute MM 2022 Mehed, Naised Täiskasvanud MM
06.08.2022 - 06.08.2022 05.08.2022 Haapsalu Valge Daam 2022 Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
24.08.2022 - 24.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (U17) Mehed U17 PM
24.08.2022 - 24.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (U17) Naised U17 PM
25.08.2022 - 25.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (U20) Mehed U20 PM
25.08.2022 - 25.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (U20) Naised U20 PM
26.08.2022 - 26.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (U15) Mehed U15 PM
26.08.2022 - 26.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (U15) Naised U15 PM
26.08.2022 - 26.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (võistk. U20) Mehed U20 PM
26.08.2022 - 26.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (võistk. U20) Naised U20 PM
27.08.2022 - 27.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV Mehed Täiskasvanud PM
27.08.2022 - 27.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV Naised Täiskasvanud PM
28.08.2022 - 28.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (U13) Naised U13 PM
28.08.2022 - 28.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (U13) Mehed U13 PM
28.08.2022 - 28.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (veteranid) Mehed Veteranid PM
28.08.2022 - 28.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (veteranid) Naised Veteranid PM
28.08.2022 - 28.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (veteranid võistk.) Naised Veteranid PM
28.08.2022 - 28.08.2022 10.08.2022 Kopenhaagen, Taani Põhjamaade MV (võistk. veteranid) Mehed Veteranid PM
10.09.2022 - 10.09.2022 08.09.2022 Haapsalu, Eesti Endel Nelise memoriaal / Läänemaa MV Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
17.09.2022 - 18.09.2022 09.09.2022 Stockholm, Rootsi Tournoi Satellite Stockholm Mehed Täiskasvanud Satelliitturniir
18.09.2022 - 18.09.2022 15.09.2022 Tallinn U17 Eesti karikavõistlused Mehed, Naised U17, Kadetid Eesti võistlus
24.09.2022 - 25.09.2022 16.09.2022 Turku, Soome Tournoi Satellite Turku Mehed, Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
01.10.2022 - 01.10.2022 27.09.2022 Saku, Eesti Eesti karikavõistlused Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
08.10.2022 - 09.10.2022 23.09.2022 Cagliari, Itaalia European Club Champions Cup (võistkondlik) Naised Täiskasvanud Euroopa Karikas
08.10.2022 - 09.10.2022 29.09.2022 Budapest, Ungari Cadet Circuit Budapest Mehed, Naised U17, Kadetid CC
10.10.2022 - 10.10.2022 05.09.2022 Zadar, Horvaatia Veteranide (50-59) MM Naised Veteranid MM
10.10.2022 - 10.10.2022 05.09.2022 Zadar, Horvaatia Veteranide (60-69) MM Naised Veteranid MM
10.10.2022 - 10.10.2022 05.09.2022 Zadar, Horvaatia Veteranide (60-69) MM Mehed Veteranid MM
11.10.2022 - 11.10.2022 05.09.2022 Zadar, Horvaatia Veteranide (50-59) MM Mehed Veteranid MM
11.10.2022 - 11.10.2022 05.09.2022 Zadar, Horvaatia Veteranide (70+) MM Naised Veteranid MM
11.10.2022 - 11.10.2022 05.09.2022 Zadar, Horvaatia Veteranide (70+) MM Mehed Veteranid MM
12.10.2022 - 12.10.2022 05.10.2022 Zadar, Horvaatia Veteranide MM (võistkondlik) Naised Veteranid MM
12.10.2022 - 12.10.2022 05.10.2022 Zadar, Horvaatia Veteranide MM (võistkondlik) Mehed Veteranid MM
15.10.2022 - 16.10.2022 06.10.2022 Split, Horvaatia Tournoi Satellite Split Mehed, Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
16.10.2022 - 16.10.2022 10.10.2022 Tallinn, Eesti Veteranide karikasari I etapp Mehed Veteranid Eesti võistlus
22.10.2022 - 23.10.2022 02.10.2022 Beograd, Serbia Cadet Circuit Beograd Mehed, Naised U17, Kadetid CC
22.10.2022 - 23.10.2022 03.10.2022 Zestofani, Gruusia U14 European Circuit Zestafoni Mehed, Naised C-klass European Circuit
28.10.2022 - 30.10.2022 09.10.2022 Klagenfurt, Austria European Cadets Circuit Klagenfurt Mehed, Naised U17, Kadetid CC
29.10.2022 - 30.10.2022 20.10.2022 Oslo, Norra Tournoi Satellite Oslo Mehed, Naised Täiskasvanud Satelliitturniir
29.10.2022 - 30.10.2022 20.10.2022 Klagenfurt, Austria U23 European Circuit Klagenfurt Mehed, Naised U23 European Circuit, Euroopa Karikas
29.10.2022 - 30.10.2022 20.10.2022 Colmar, Prantsusmaa U23 European Circuit Colmar Mehed, Naised U23 European Circuit, Euroopa Karikas
11.11.2022 - 12.11.2022 03.11.2022 Tallinn, Eesti Tallinna Mõõk Naised Täiskasvanud MK-etapp
11.11.2022 - 12.11.2022 03.11.2022 Bern, Šveits World Cup Grand Prix de Berne Mehed Täiskasvanud MK-etapp
11.11.2022 - 13.11.2022 23.10.2022 Carrar, Itaalia U23 European Circuit Carrar Mehed, Naised U23 European Circuit
12.11.2022 - 13.11.2022 23.10.2022 Grenoble, Prantsusmaa Cadet Circuit Grenoble Mehed, Naised U17, Kadetid CC
13.11.2022 - 13.11.2022 03.11.2022 Tallinn, Eesti Tallinna Mõõk (võistkondlik) Naised Täiskasvanud MK-etapp
13.11.2022 - 13.11.2022 03.11.2022 Bern, Šveits World Cup Grand Prix de Berne (võistkondlik) Mehed Täiskasvanud MK-etapp
19.11.2022 - 19.11.2022 San-Jose, Kostariika Coupe du Monde San-Jose Naised U20, Juuniorid MK-etapp
19.11.2022 - 19.11.2022 Riia, Läti Coupe du Monde Riga Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
20.11.2022 - 20.11.2022 Riia, Läti Coupe du Monde Riga (võistkondlik) Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
20.11.2022 - 20.11.2022 San-Jose, Kostariika Coupe du Monde San-Jose Naised U20, Juuniorid MK-etapp
26.11.2022 - 27.11.2022 06.11.2022 Kopenhagen, Taani Cadet Circuit Kopenhagen Mehed, Naised U17, Kadetid CC
26.11.2022 - 27.11.2022 17.11.2022 Luksemburg U23 European Circuit Luksemburg Mehed, Naised U23 European Circuit
03.12.2022 - 03.12.2022 Hong Kong, Hiina Coupe du Monde Hong Kong Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
03.12.2022 - 03.12.2022 Laupheim, Saksamaa Coupe du Monde Laupheim Naised U20, Juuniorid MK-etapp
03.12.2022 - 04.12.2022 13.11.2022 Brescia, Itaalia U14 European Circuit Brescia Mehed, Naised C-klass European Circuit
04.12.2022 - 04.12.2022 Laupheim, Saksamaa Coupe du Monde Laupheim (võistkondlik) Naised U20, Juuniorid MK-etapp
04.12.2022 - 04.12.2022 Hong Kong, Hiina Coupe du Monde Hong Kong (võistkondlik) Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
09.12.2022 - 10.12.2022 01.12.2022 Vancouver, Kanada Vancouver Coupe du monde Peter Bakonyi Naised Täiskasvanud MK-etapp
10.12.2022 - 11.12.2022 20.11.2022 Leipzig, Saksamaa Cadet Circuit Leipzig Mehed U17, Kadetid CC
10.12.2022 - 11.12.2022 20.11.2022 Heidenheim, Saksamaa Cadet Circuit Heidenheim Naised U17, Kadetid CC
10.12.2022 - 10.12.2022 [otsustamata] U20 Eesti karikavõistlused Mehed, Naised U20, Juuniorid Eesti võistlus
11.12.2022 - 11.12.2022 01.12.2022 Vancouver, Kanada Vancouver Coupe du monde Peter Bakonyi (võistkondlik) Naised Täiskasvanud MK-etapp
11.12.2022 - 11.12.2022 05.12.2022 Tallinn, Eesti Veteranide karikasari II etapp Mehed Veteranid Eesti võistlus
17.12.2022 - 17.12.2022 Burgos, Hispaania Coupe du Monde Burgos Naised U20, Juuniorid MK-etapp
17.12.2022 - 17.12.2022 Heraklion, Kreeka Coupe du Monde Heraklion Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
18.12.2022 - 18.12.2022 Heraklion, Kreeka Coupe du Monde Heraklion (võistkondlik) Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
18.12.2022 - 18.12.2022 Burgos, Hispaania Coupe du Monde Burgos (võistkondlik) Naised U20, Juuniorid MK-etapp
06.01.2023 - 07.01.2023 Udine, Itaalia Coupe du Monde Udine Naised U20, Juuniorid MK-etapp
06.01.2023 - 07.01.2023 Udine, Itaalia Coupe du Monde Udine Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
08.01.2023 - 08.01.2023 Udine, Itaalia Coupe du Monde Udine (võistkondlik) Naised U20, Juuniorid MK-etapp
08.01.2023 - 08.01.2023 Udine, Itaalia Coupe du Monde Udine (võistkondlik) Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
13.01.2023 - 15.01.2023 25.12.2022 Bratislava, Slovakkia Cadet Circuit Bratislava Mehed, Naised U17, Kadetid CC
14.01.2023 - 15.01.2023 05.01.2023 Reutlingen, Saksamaa U23 European Circuit Reutlingen Naised U23 European Circuit
21.01.2023 - 22.01.2023 02.01.2023 Espoo, Soome Cadet Circuit Espoo Mehed, Naised U17, Kadetid CC
21.01.2023 - 21.01.2023 Manama, Bahrein Coupe du Monde Manama Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
21.01.2023 - 21.01.2023 Maalot, Iisrael Coupe du Monde Maalot Naised U20, Juuniorid MK-etapp
22.01.2023 - 22.01.2023 Maalot, Iisrael Coupe du Monde Maalot (võistkondlik) Naised U20, Juuniorid MK-etapp
22.01.2023 - 22.01.2023 Manama, Bahrein Coupe du Monde Manama (võistkondlik) Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
27.01.2023 - 29.01.2023 Doha, Katar Grand Prix du Qatar Mehed, Naised Täiskasvanud GP-etapp
28.01.2023 - 29.01.2023 08.01.2023 Thessaloniki, Kreeka Cadet Circuit Thessaloniki Mehed, Naised U17, Kadetid CC
28.01.2023 - 28.01.2023 20.01.2023 [otsustamata] U17 Eesti meistrivõistlused Mehed, Naised U17, Kadetid Eesti võistlus
04.02.2023 - 04.02.2023 Istanbul, Türgi Coupe du Monde Istanbul Naised U20, Juuniorid MK-etapp
04.02.2023 - 04.02.2023 Basel, Šveits Coupe du Monde Basel Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
05.02.2023 - 05.02.2023 Basel, Šveits Coupe du Monde Basel (võistkondlik) Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
05.02.2023 - 05.02.2023 Istanbul, Türgi Coupe du Monde Istanbul (võistkondlik) Naised U20, Juuniorid MK-etapp
10.02.2023 - 11.02.2023 Barcelona, Hispaania Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona Naised Täiskasvanud MK-etapp
11.02.2023 - 12.02.2023 22.01.2023 Krakow, Poola Cadet Circuit Krakow Mehed, Naised U17, Kadetid CC
11.02.2023 - 12.02.2023 02.02.2023 Berliin, Saksamaa U23 European Circuit Berliin Mehed U23 European Circuit
12.02.2023 - 12.02.2023 Barcelona, Hispaania Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona (võistkondlik) Naised Täiskasvanud MK-etapp
18.02.2023 - 18.02.2023 Dijon, Prantsusmaa Tournoi de la ville de Dijon Naised U20, Juuniorid MK-etapp
18.02.2023 - 18.02.2023 Belgrad, Serbia Coupe du Monde Belgrad Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
18.02.2023 - 18.02.2023 11.02.2023 [otsustamata] U20 Eesti meistrivõistlused Mehed, Naised Juuniorid Eesti võistlus
19.02.2023 - 19.02.2023 Belgrad, Serbia Coupe du Monde Belgrad (võistkondlik) Mehed U20, Juuniorid MK-etapp
19.02.2023 - 19.02.2023 Dijon, Prantsusmaa Coupe du Monde Dijon (võistkondlik) Naised U20, Juuniorid MK-etapp
20.02.2023 - 28.02.2023 Tallinn, Eesti Kadettide ja juunoiride EM Mehed, Naised U17, U20, Kadetid, Juuniorid EM
23.02.2023 - 24.02.2023 Heidenheim, Saksamaa Heidenheimer Pokal World Cup Mehed Täiskasvanud MK-etapp
25.02.2023 - 25.02.2023 Heidenheim, Saksamaa Heidenheimer Pokal World Cup (võistkondlik) Mehed Täiskasvanud MK-etapp
03.03.2023 - 05.03.2023 Budapest, Ungari Westend Grand Prix Mehed, Naised Täiskasvanud GP-etapp
11.03.2023 - 12.03.2023 02.03.2023 Kamnik, Sloveenia U23 European Circuit Kamnik Mehed, Naised U23 European Circuit
18.03.2023 - 19.03.2023 09.03.2023 Lausanne, Šveits U23 European Circuit Lausanne Mehed, Naised U23 European Circuit
19.03.2023 - 19.03.2023 13.03.2023 Tallinn, Eesti Veteranide karikasari III etapp Mehed Veteranid Eesti võistlus
24.03.2023 - 25.03.2023 Chengdu, Hiina Chengdu World Cup Naised Täiskasvanud MK-etapp
24.03.2023 - 25.03.2023 Buenos Aires, Argentiina Buenos Aires World Cup Mehed Täiskasvanud MK-etapp
25.03.2023 - 26.03.2023 16.03.2023 Zagreb, Horvaatia U23 European Circuit Zagreb Mehed, Naised U23 European Circuit
25.03.2023 - 26.03.2023 05.03.2023 Florina, Kreeka U14 Europaen Circuit Florina Mehed, Naised C-klass European Circuit
26.03.2023 - 26.03.2023 Chengdu, Hiina Chengdu World Cup (võistkondlik) Naised Täiskasvanud MK-etapp
26.03.2023 - 26.03.2023 Buenos Aires, Argentiina Buenos Aires World Cup (võistkondlik) Mehed Täiskasvanud MK-etapp
01.04.2023 - 12.04.2023 Plovdiv, Bulgaaria Kadettide ja juunioride MM Mehed, Naised Juuniorid, Kadetid MM
16.04.2023 - 16.04.2023 10.04.2023 Tallinn, Eesti Veteranide karikasari IV etapp Mehed Veteranid Eesti võistlus
22.04.2023 - 22.04.2023 [otsustamata] Eesti meistrivõistlused Mehed, Naised Täiskasvanud Eesti võistlus
22.04.2023 - 23.04.2023 13.04.2023 Budapest, Ungari U23 European Circuit Budapest Mehed, Naised U23 European Circuit
22.04.2023 - 23.04.2023 02.04.2023 Osijek, Horvaatia U14 Europaen Circuit Osijek Mehed, Naised C-klass European Circuit
29.04.2023 - 29.04.2023 [otsustamata] U23 Eesti meistrivõistlused Mehed, Naised U23 Eesti võistlus
05.05.2023 - 07.05.2023 Cali, Kolumbia Epee Grand Prix Mehed, Naised Täiskasvanud GP-etapp
06.05.2023 - 07.05.2023 16.04.2023 Sofia, Bulgaaria U23 European Circuit Sofia Mehed, Naised U23 European Circuit
13.05.2023 - 13.05.2023 [otsustamata] U12 Eesti meistrivõistlused Mehed, Naised D-klass Eesti võistlus
19.05.2023 - 20.05.2023 Pariis, Prantsusmaa Challenge Monal Mehed Täiskasvanud MK-etapp
19.05.2023 - 20.05.2023 Abu Dhabi, Araabia Ühendemiraadid Abu Dhabi World Cup Naised Täiskasvanud MK-etapp
21.05.2023 - 21.05.2023 Abu Dhabi, Araabia Ühendemiraadid Abu Dhabi World Cup (võistkondlik) Naised Täiskasvanud MK-etapp
27.05.2023 - 27.05.2023 [otsustamata] U14 Eesti meistrivõistlused Mehed, Naised C-klass Eesti võistlus
03.06.2023 - 04.06.2023 14.05.2023 Lausanne, Šveits U14 Europaen Circuit Lausanne Mehed, Naised C-klass European Circuit
18.07.2023 - 26.07.2023 Milano, Itaalia Täiskasvanute MM Mehed, Naised Täiskasvanud MM