EVL kohtunikekogu


Nimi

Klubi

Kategooria

Dmitri Valiulin Tartu Kalev RV B-kategooria
Denis Ostrovski Tartu Kalev RV B-kategooria
Stanislav Mutsenik Tartu Kalev RV B-kategooria
Jüri Salm Tallinna Mõõk RV B-kategooria


EVL litsenseeritud vehklemiskohtunikud


Nimi

Klubi

Kategooria

Dmitri Valiulin Tartu Kalev RV B-kategooria
Denis Ostrovski Tartu Kalev RV B-kategooria
Stanislav Mutsenik Tartu Kalev RV B-kategooria
Martti Moosus Tallinna Mõõk RV B-kategooria
Samuil Kaminski Bygdo Oslo RV B-kategooria
Jüri Salm Tallinna Mõõk RV B-kategooria
Aivar Naukas En Garde Vabariiklik
Märten Mändla Tallinna Mõõk Vabariiklik
Marika Pragi En Garde Vabariiklik
Aleksandr Stanevits Tartu Kalev Vabariiklik
Nelli Differt En Garde Vabariiklik
Svetlana Lozovaja Tallinna Mõõk Vabariiklik
Roman Barna Tartu Kalev Vabariiklik
Peeter Turnau Sr. En Garde Vabariiklik
Gaia-Marianna Salm Tallinna Mõõk Vabariiklik
Juhan Salm Tallinna Mõõk Vabariiklik
Brit Ojamu En Garde Vabariiklik
Tõnu-Peep Nurk Spordiklubi Le Glaive Vabariiklik
Peeter Nelis En Garde Vabariiklik
Kristina Kuusk En Garde Vabariiklik
Kaido Kaaberma Kaitsejõudude SK Vabariiklik
Anatoli Jasnov Põhjakotkas Vabariiklik
Anu Hark Tallinna Mõõk Vabariiklik
Aariu Hanstein En Garde Vabariiklik
Meelis Loit Kaitsejõudude SK Vabariiklik
Luiza Novosjolova Le Glaive I kategooria
Henrik Priimägi Tallinna Mõõk I kategooria
Pavel Gedzo SBSK Draakon I kategooria
Maria Jefimova Põhjakotkas I kategooria
Nikita Smirnov Põhjakotkas I kategooria
Sandra Skoblov Tallinna Mõõk I kategooria
Olga Truuse Põhjakotkas I kategooria
Daniel Andreas Raid Tallinna Mõõk I kategooria
Indrek Leinuste Tallinna Mõõk I kategooria
Stanislav Novoseltsev SBSK Draakon I kategooria
Jaanus Hanstein Põhjakotkas I kategooria
Veronika Zuikova Tallinna Mõõk I kategooria
Tony Sepp En Garde I kategooria
Ilona Poljatšenko Tartu Kalev I kategooria
Liza Manajenkova Rünnak I kategooria
Karoliine Loit VK Musketär I kategooria
Kaspar Joonas Laurmann En Garde I kategooria
Natalja Kotova Tartu Kalev I kategooria
Kenan Jussifov Tartu Kalev I kategooria
Meelis Hanstein En Garde I kategooria
Klim Gusarov Tallinna Mõõk I kategooria
Kärol-Liina Glinkin Tallinna Mõõk I kategooria
Andzej Gedzo SBSK Draakon I kategooria
Madina Azizova Tallinna Mõõk I kategooria
Peeter Turnau Jr. En Garde I kategooria
Tarmo Trummal En Garde I kategooria
Mike Tammoja Tallinna Mõõk I kategooria
Helen Nelis-Naukas En Garde I kategooria
Hiie Moosus Tallinna Mõõk I kategooria
Katrina Lehis En Garde I kategooria
Eduard Lebedev Tallinna Mõõk I kategooria
Erika Kirpu Tartu Kalev I kategooria
Jevgeni Karavajev Rünnak I kategooria
Anželika Fedoruk Tallinna Mõõk I kategooria
Irina Embrich Põhjakotkas I kategooria
Julia Beljajeva Tartu Kalev I kategooria
Gabriela Truuse Põhjakotkas Kandidaat
Kasper Tafenau Tallinna Mõõk Kandidaat
Oliivia Ossipov Tallinna Mõõk Kandidaat
Paul Mark Tammiste Tallinna Mõõk Kandidaat
Getter Lage Tallinna Mõõk Kandidaat
Vladislav Ait SBSK Draakon Kandidaat
Konstantin Saposnitsenko SBSK Draakon Kandidaat
Teet Saar En Garde Kandidaat
Vladislav Martõnov En Garde Kandidaat
Maarja Linnamägi Tallinna Mõõk Kandidaat
German Liholet Rünnak Kandidaat
Hans Joosep Jõgisalu En Garde Kandidaat
Daniel Jasinavitšus En Garde Kandidaat
Nikita Jampolski En Garde Kandidaat
Elena Heinorg En Garde Kandidaat
Valeri Fedorištšev En Garde Kandidaat