Veebibanner_46-Tallinna_Mook_2015_210x187.indd

13.-15. novembrini Tallinna Spordihallis peetavale meeste epee MK-etapile Tallinna Mõõk on registreerunud rekordarv osalejaid – 280 vehklejat 46 riigist! Turniiri varasem rekord pärineb eelmisest aastast, kui 45. Tallinna Mõõga turniiril oli osalejaid kokku 247.

Kohal on kõik maailma esikümnesse kuuluvad vehklejad, maailma esikolmekümnest on esindatud aga 29 sportlast. Tiitlit asub kaitsma prantslane Gauthier Grumier, kes on hetkel ka maailma edetabelijuht. Kohal on ka valitsev olümpiavõitja venetsueelalane Ruben Limardo Gascon ja valitsev maailmameister ungarlane Geza Imre.

Osalejate nimekiri

Võistkondi on registreerunud 27. Kohal on kõik maailma esikahekümnesse kuuluvad meeskonnad. Maailma paremikule pakub konkurentsi suvel Šveitsis hõbemedali võitnud Eesti epeemeeskond. Individuaalselt on registreerunud 16 Eesti meesvehklejat eesotsas kahekordse maailmameistri Nikolai Novosjolovi (maailma edetabeli 9.) ja eelmise aasta MMi kaheksanda mehe Sten Priinitsaga.

Meeskondade nimekiri

Individuaalturniri eelringid peetakse reedel 13. novembril ja põhiturniir laupäeval 14. novembril. Pühapäeval 15. novembril peetakse meeskonnavõistlus. Sissepääs Tallinna Spordihalli on kõigile tasuta!

Lisainformatsioon: mook.ee

|