Eesti 2017.a. lahtised meistrivõistlused epeevehklemises peetakse 15. aprillil Tallinna Spordihallis (Herne 30, Tallinn). Kohal on kogu Eesti epeevehklemise paremik. Võistlused algavad kell 10:00 meeste alagrupiturniiriga, kell 11:30 alustavad vehklemist naised. Individuaalvõistluse finaalid orienteeruvalt kell 15:00. Peale individuaalvõistlust peetakse ka võistkondlik turniir.

LIVE TULEMUSED

Võistluskutse

Registreeritud vehklejad – eelülesandmine lõppeb 13.04.2017.

Medalivõitjatele riputatakse kaela uued EOK logoga medalid! Individuaalvõistluse medalivõitjatele on auhinnaks välja pandud iSport kinkekaardid.

Esimesed Eesti meistrivõistlused meeste epees peeti 1946 aastal, naiste epee meistrivõistlustega tehti algust 1987 aastal. Meeste epees on nii Kaido Kaaberma kui ka Nikolai Novosjolov tulnud mõlemad kaheksal korral Eesti meistriks. Naiste epees jagavad rekordit Olga Aleksejeva ja Irina Embrich, kes on võrdselt neljal korral meistrikulla teeninud. Tänavu asuvad meistritiitlit kaitsma Sten Priinits ja Irina Embrich.

Eesti meistrid läbi aegade

Sissepääs Eesti 2017.a. epeevehklemises meistrivõistlustele on kõigile tasuta! Hea võimalus näha vehklemas ala maailmameistreid ja mitmekordseid tiitlivõistluste medaliomanikke.