Katrina Lehis. Foto: Augusto Bizzi

 

PRESSITEADE

12.10.2018

EESTI VEHKLEMISLIIT

 

Jätame mõõga koju: algas piletimüük naiste epee MK-etapile Tallinna Mõõk

Kõigil spordisõpradel on nüüd võimalus osta pileteid 9.-11. novembrini Kalevi Spordihallis peetavale 49. Tallinna Mõõga vehklemisturniirile.

Haapsalus esimesena 2-päeva pileti kümne euro eest ostnud vehklemisfänn Marekile andis Rannarootsi Selveris kohe ka autogrammi valitsev Euroopa meister Katrina Lehis. Kodulinnas MK-etapiks valmistuv Lehis kutsub kõiki julgelt alaga tutvuma: “Väga loodan, et tuleb just Eesti vehklejate poolt äge turniir. Ja kui publikut on rohkem, siis on alati toetuse tunne ka suurem. Kindlasti tulge kõik vaatama ja meile kaasa elama.”

Laupäeval, 10. novembril selgub Kalevi Spordihallis MK-etapi individuaalturniiri võitja ja pühapäeval, 11. novembril naiskonnavõistluse võitja. Mullu oli Eesti epeenaiskond kodusel etapil viies, tunamullu jättis suure auhinnamõõga koju.

Võistluse peakorraldaja Jüri Salmi sõnul on tegemist suurepärase võimalusega elada vahetult kaasa Eesti naisvehklejate kohtumistele tippkonkurentsis. Kolmandat aastat järjest naiste epee MK-etapina peetaval turniiril astub võistlustulle 20 Maarjamaa sportlast, kokku on oodata Tallinna üle 200 vehkleja 40 riigist. „See annaks ikka palju juurde, kui terve saalitäis rahvast oleks omadele kaasa elamas. Eesti epeenaised on aastate jooksul korduvalt spordipublikut mitmete tiitlivõistluste medalitega rõõmustanud ja kuuluvad favoriitide hulka ka tänavusel turniiril. Kutsun kõiki Kalevi Spordihalli meie naisvehklejaid ergutama. Jätame üheskoos mõõga koju!“ lausus Salm.

9. novembril, mil peetakse individuaalvõistluse eelringid, on kõigile sissepääs tasuta. Piletid 10. ja 11. novembril peetavale põhiturniirile on eelmüügis saadaval Piletilevi internetipoes ja müügipunktides. 2-päeva passi hind on 10 eurot, soodushind õpilastele ja tudengitele 5 €. Igale piletile lisandub Piletilevi teenustasu vastavalt müügikanalile. Alla 12.a. ja pensionäridele sissepääs tasuta.

MK-etapi otseülekandeid näeb ETV, ETV2 ja ETV+ vahendusel ning ERR-i spordiportaalis.

Individuaalselt tuleb Tallinna tiitlit kaitsma Mara Navarria Itaaliast, kes on ühtlasi ka valitsev maailmameister. Kolm päeva täis tipptasemel vehklemist! Tule ja ela omadele kaasa!

 

Lisainfo:

Jüri Salm

MK-etapi peakorraldaja

+3725044831

www.mook.ee

|