Kuupäev: 03.08.2019
Registreerimise lõpp: 31.07.2019
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Robert Kykkänen (2003), Finland
Ville Sani (2003), Finland
Igor Afanassiev (1974), Finland
Nikita Afanassiev (2003), Finland
Petri Pirhonen (2002), Finland
Ivan Golubev (1991), Russia
Vadim Volkov (1978), Russia
Alexander Adrianov (1986), Russia
Dmitry Derevensky (1976), Russia
Vitaly Semenikhin (1974), Russia
Yuri Vlasov (1974), Russia
Eduard Sergun (1970), Finland
Tuomas OJALA (2001), Finland
Sven Koemets (), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Richard Germ (2004), En Garde
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Dmitri Svõrjov (1972), Le Glaive
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Oleg Pugatsov (1983), SBSK Draakon
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 44
Laadi alla txt-fail

Naised:
Leila Fatullajeva (2004), Norway
Anastasia Filina (1990), Russia
Natalia Khoroshkova (1978), Russia
Olga Kulikova (1984), Russia
Julia Aschouk (1984), Russia
Laura Pöysti (2002), Finland
Vilma VEHVILÄINEN (2004), Finland
Inka MIKKILÄ (1998), Finland
Anni VORNANEN (1998), Finland
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas SK
Michelle Eek (2004), IREM
Nelli Differt (1990), En Garde
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Andra Talen (1999), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Anastassia Jelinevits (1984), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Kokku: 25
Laadi alla txt-fail


|