Kuupäev: 11.08.2018
Registreerimise lõpp: 06.08.2018
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Ilmar Kukk (1970), VK Musketär
Vladimir Jerjomin (), Tallinna Mõõk
Nikita Palusaar (2000), SBSK Draakon
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Dmitri Fadejev (1966), Tallinna Mõõk
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Märten Mändla (1996), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Eduard Ehala (1973), Epee Export
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Georg-Marten Lanno (1992), Tallinna Mõõk
Sergei Shishikin (1973), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Klim Gusarov (1998), Tallinna Mõõk
Marno Allika (1982), Le Glaive
Dmitri Svõrjov (1972), Le Glaive
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Henri Kopra (1997), Tallinna Mõõk
Gennadi Žurba (1963), Tallinna Mõõk
Rain Raidna (1970), Tallinna Mõõk
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Eduard Lebedev (1995), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Oleg Pugatsov (1983), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Kaspar-Joonas Laurmann (2000), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Peeter Turnau (1994), En Garde
Kokku: 44
Laadi alla txt-fail

Naised:
Nelli Differt (1990), En Garde
Heleri Melles (2001), EVL
Reili Lehis (1990), En Garde
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Andra Talen (1999), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Marina Borissova (1976), Epee Export
natalia kuznetsova (1975), Epee Export
Hip Kõiv (1990), Epee Export
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Brenda Roosimaa (1997), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Maarja Konrad (1997), En Garde
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
oliivia OSSIPOV (1999), Tallinna Mõõk
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Katrina Lehis (1994), En Garde
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 30
Laadi alla txt-fail


|