Koht | nimi | sa | klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Kokku |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andzej Gedzo | 1999 | SBSK Draakon | 6 | 8* | 30 | 8 | 10 | 24 | 30 | 12 | 15 | 40 | 8 | 60 | 8 | 251 | ||
2 | Filipp Djatsuk | 1999 | SBSK Draakon | 12 | 6 | 12 | 18 | 8 | 5 | 6 | 20 | 6 | 93 | ||||||
3 | Ilian Bobrov | 2000 | SBSK Draakon | 2 | 4 | 12 | 8 | 5 | 4 | 4 | 10 | 49 | |||||||
4 | Maksim Serhovets | 2000 | SBSK Draakon | 4 | 18 | 4 | 2 | 4 | 32 | ||||||||||
5 | Raul Paju | 1999 | En Garde | 6 | 12 | 2 | 6 | 1 | 27 | ||||||||||
6 | Kaspar-Joonas Laurmann | 2000 | En Garde | 6 | 2 | 6 | 6 | 2 | 22 | ||||||||||
7 | Igor Guljajev | 2000 | SBSK Draakon | 16 | 1 | 1 | 2 | 1 | 21 | ||||||||||
8 | Tony Sepp | 2000 | En Garde | 1 | 3 | 10 | 1 | 2 | 17 | ||||||||||
9 | Mattias Lao | 2000 | En Garde | 6 | 2 | 6 | 14 | ||||||||||||
10 | Leon Gedzo | 2001 | SBSK Draakon | 2 | 3 | 6 | 1 | 2 | 14 | ||||||||||
11 | Mikhail Paschuk | 1999 | Tallinna Mõõk | 2 | 6 | 2 | 2 | 12 | |||||||||||
12 | Andri Meister | 2001 | En Garde | 1 | 3 | 2 | 2 | 8 | |||||||||||
13 | Oliver Prede | 2001 | Tallinna Mõõk | 2 | 1 | 3 | 1 | 7 | |||||||||||
14 | Filipp Liigus | 1999 | Tartu Kalev | 3 | 2 | 5 | |||||||||||||
15 | Erik Simin | 2001 | Tartu Kalev | 1 | 3 | 1 | 5 | ||||||||||||
15 | Daniel Andreas Raid | 2001 | Tallinna Mõõk | 3 | 1 | 1 | 5 | ||||||||||||
17 | Jaron Truumaa | 2002 | Tallinna Mõõk | 1 | 3 | 4 | |||||||||||||
18 | Nikita Shalov | 2001 | Tallinna Mõõk | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||
18 | Demis Teral | 2002 | En Garde | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||
20 | Georg Linnamägi | 2000 | Tallinna Mõõk | 1 | 1 | ||||||||||||||
20 | Erik Stutsilin | 2002 | Tartu Kalev | 1 | 1 | ||||||||||||||
20 | Paul Mark Tammiste | 2001 | Tallinna Mõõk | 1 | 1 | ||||||||||||||
20 | Nikita Palusaar | 2000 | Tallinna Mõõk | 1 | 1 |
Edetabelis arvesse läinud võistlused:
1 – Eesti juunioride KV, 05.09.2015 Tallinn
2 – Euroopa KV etapp, 13.09.2015 Budapest
3 – Põhjamaade MV kadetid, 27.09.2015 Kaunas
4 – Kadetid I etapp, Tallinn 24.10.2015
5 – Euroopa KV etapp, Bonn 14.11.2015
6 – Eesti kadettide MV, Tallinn 05.12.2015
7 – Kadettide Euroopa KV etapp, Kopenhaagen 12.12.2015
8 – Eesti juunioride MV, Haapsalu 23.01.2016
9 – Juunioride MK Riia, 30.01.2016
10 – Euroopa KV etapp, Espoo 06.02.2016
11 – Kadetid II etapp, Haapsalu 20.02.2016
12 – Kadettide EM, Novi Sad 01.03.2016
14 – Kadetid III etapp, 19.03.2016
15 – Kadettide MM, Bourges 02.04.2016
*Arvesse lähevad Venemaa etappidest („Anitškovi palee“ Peterburis ja Moskva noorteturniir „MGFSO“) parim, kolm paremat tulemust Euroopa KV või juunioride MK etappidelt ja kadettide EM.