KohtNimiSünniaastaKlubi1234567891011121314151617Kokku
1PALK Madli2003EN GARDE123001303168001210113
2LANNES Susanne2004Tartu Kalev031266162003156592
3TRUUSE Gabriela2004Põhjakotkas0761611001609803085
4TRYNOVA Julja2008EN GARDE4240240631273
5BOBROVA Elizaveta2005SBSK Draakon0018161662006569
6NILISK Kristiin2004Tallinna Mõõk0212001015386552
7MELLES Anne-Mai2003Tallinna Mõõk04660010001518050
8ANIS Dinara2006Tallinna Mõõk0260830981248
9MIRONOV Leana2006Põhjakotkas0012002324041
10PROOSVÄLI Anneli2006EN GARDE0101600181036
11TRYNOVA Svetlana2005EN GARDE116080120634
12AUS Sandra2005Tallinna Mõõk11186006032
13MATSKEVITS Iris Maria2002Tallinna Mõõk0101620001231
14VASSILJEVA Karina2003Tartu Kalev1260812029
15EMBRICH Maria2005IREM016600200621
16NOVOSJOLOVA Luiza2004Le Glave1060010614
17OSTROVSKI Elisabeth2003Tartu Kalev11060513
18KVERFELD Maria2006Põhjakotkas100320612
19JAANI Kleer2005EN GARDE0060010007
20KAABERMA Gertrud2003IREM60006
21KOMISSAROVA Karoliina2002Tartu Kalev3000036
22VELLESTE Karoliina2004Tallinna Mõõk00303
23KLIMENKO Anna2006Tallinna Mõõk000202
23PÄRLIN Ksenja2007Tartu Kalev022
KAPITONENKO Polina2006IREM00000000
JÕGISU Johanna Maria2002Tallinna Mõõk000
IVANOVA Diana2007Põhjakotkas000000
KANISTIK Ingel Ethel2004Tallinna Mõõk000
EEK Michelle2004IREM00000000
KORKKINEN Karina2007Tallinna Mõõk00000000
BARANOVA Albina2007Le Glaive000
ŠKLJAROVA Ilona2007Tallinna Mõõk00000
SOLOVJOVA Sofia2007Tallinna Mõõk00000
REZNIKOVA Lilit Alexandra2005Tallinna Mõõk00000
MATINJAN Anuš2007Tallinna Mõõk000000
BOGDAN Ksenia2003Põhjakotkas000
LUDIKAINEN Anna Maria2007Põhjakotkas000
KIKERPILL Eliisa2008Tartu Kalev00
PÕDER Annabel2006Põhjakotkas0000
KANN Grete2007Tartu Kalev00
KYZIRIDOU Lara2007Tallinna Mõõk000
SELIVANOVA Sofija2007Tartu Kalev000
  1. Valge Daam 2021, 01.08.2021, Haapsalu
  2. Tallinna MV U20, 04.05.2021, Tallinn
  3. Põhjamaade MV, 04.05.2021, Malmö
  4. EMV U20, 12.09.2021, Tartu
  5. EMV, 19.09.2021, Haapsalu
  6. Challenge Bernadotte, 05-26.09.2021, Stockholm
  7. Oslo Cup 2021, 02.10.2021, Oslo
  8. Kupitta Tournament, 09.10.2021, Turku
  9. U20 Põhjamaade MV, 23.10.2021, Espoo
  10. Läänemaa MV, 06.11.2021, Haapsalu
  11. EKV U20, 28.11.2021, Tartu
  12. Luksemburg MK 05.12.2021
  13. Eesti KV 11.12.2021 Tallinn
  14. Burgos MK 18.12.2021
  15. Udine MK 09.01.2022
  16. Eesti MV U20, 29.01.2022
  17. Kiiev MK U20 05.02.2022