Koht | nimi | sa | klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 21 | Kokku |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Truuse Gabriela | 2004 | Põhjakotkas | 0 | 0 | 16 | 6 | 10 | 30 | 30 | 15 | 20 | 20 | 3* | 4* | 12 | 0 | 30 | 3* | 8* | 30 | 219 | ||||
2 | Palk Madli | 2003 | En Garde | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 30 | 40 | 3 | 2 | 12 | 10 | 12 | 3 | 3* | 15 | 135 | ||||
3 | Vassiljeva Karina | 2003 | Tartu Kalev | 0 | 8 | 8 | 24 | 6 | 15 | 2 | 6 | 6 | 10 | 24 | 8 | 0 | 117 | |||||||||
4 | Lannes Susanne | 2004 | Tartu Kalev | 0 | 8 | 6 | 8 | 12 | 6 | 30 | 2 | 6 | 0 | 0 | 8 | 86 | ||||||||||
5 | Proosväli Anneli | 2006 | En Garde | 0 | 24 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 15 | 2 | 6 | 0 | 12 | 0 | 8 | 0 | 78 | ||||||
6 | Bobrova Elizaveta | 2005 | SBSK Draakon | 0 | 6 | 6 | 3 | 3 | 18 | 12 | 0 | 48 | ||||||||||||||
7 | Velleste Karoliina | 2004 | Tallinna Mõõk | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 5 | 15 | 2 | 12 | 3 | 0 | 0 | 47 | ||||||||
8 | Melles Anne-Mai | 2003 | Tallinna Mõõk | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 3 | 45 | |||||||
9 | Ber Vanessa | 2003 | IREM | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 20 | 3 | 0 | 3 | 43 | |||||||||
10 | Novosjolova Luiza | 2004 | Le Glaive | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 3 | 6 | 3 | 31 | |||||||||||
11 | Aus Sandra | 2005 | Tallinna Mõõk | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 1 | 5 | 3 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 29 | |||||||||
12 | Nilisk Kristiin | 2004 | Tallinna Mõõk | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 8 | 23 | |||||||
13 | Ostrovski Elizabeth | 2003 | Tartu Kalev | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 0 | 21 | ||||||||||||
15 | Anis Dinara | 2006 | Tallinna Mõõk | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 8 | 21 | |||||||||||||
14 | Embrich Maria | 2005 | IREM | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 3 | 16 | ||||||||||||||
16 | Jaani Kleer | 2005 | En Garde | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | |||||||||||
17 | Eek Michelle | 2004 | IREM | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
17 | Baranova Albina | 2007 | Le Glaive | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
19 | Maripuu Marian | 2005 | Tallinna Mõõk | 3 | 0 | 3 | ||||||||||||||||||||
19 | Denistsik Marianna | 2003 | Põhjakotkas | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||||||||||||||||
19 | Trynova Svetlana | 2008 | En Garde | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||||||||||||||||
19 | Kverfeld Maria | 2006 | Põhjakotkas | 3 | 3 | |||||||||||||||||||||
23 | Seero Jana | 2005 | Tartu Kalev | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||||||||||||||
23 | Alberg Sandra | 2006 | En Garde | 2 | 0 | 2 | ||||||||||||||||||||
23 | Paavel Anni Kaisi | 2006 | IREM | 0 | 2 | 0 | 2 |
Edetabelis arvesse läinud võistlused:
- Valge Daam 2019, 03.08.2019, Haapsalu
- Всероссийские соревнования по фехтованию “АНИЧКОВ ДВОРЕЦ”
- EKV, kadetid, 14.09.2019, Tartu
- EKV 2019, juuniorid, 21.09.2019, Haapsalu
- Budapest CC, 06.10.2019
- PM MV juuniorid, 19.10.2019
- PM MV kadetid, 20.10.2019
- Läänemaa lahtised MV. 26.10.2019
- Klagenfurt CC, 26.10.2019
- Luxemburg CC, 10.11.2019
- Grenoble CC, 16.11.2019
- Laupheimi juunioride MK-etapp, 23.11.2019
- Kopenhaagen CC 30.11.2019
- Eesti KV
- Heidenheim CC
- Mercury Cup
- Kadettide Eesti MV
- Bratislava CC 10.01.2020
- Eesti juuniorid MV 19.01.2020
- Espoo CC
- Krakow ECC 08.-09.02.2020