Peeter Turnau EST vs Valerio Cuomo ITA

Taipeis jätkuval universiaadil saavutas Peeter Turnau meeste epee individuaalturniiril Eesti parimana 8. koha. Pääsul poolfinaali tuli tal vastu võtta 8:15 kaotus Poola vehklejalt Filip Broniszewskilt.

Turnau kogus alagrupis võrdselt kolm võitu ja kolm kaotust ning oli avaringis vaba. 64 parema seas alistas ta venelase Alan Fardzinovi 12:10, 32 parema seas itaallase Valerio Cuomo 15:13. Kaheksandikfinaalis alistus Turnaule tänavune võistkondlik MM-hõbe, šveitslane Georg Kuhn samuti seisuga 15:13.

Georg Kuhn SUI vs Peeter Turnau EST

Ruslan Eskov alistas alagrupis kõik kuus vastast ning oli avaringis vaba. 64 parema seas tuli tal tunnistada hollandlase Rafael Tuleni 12:11 paremust. Eskov oli kokkuvõttes 33. Kokku osales 97 vehklejat.

Tulemused

Eile peetud naiste epee individuaalturniiril sai Anu Hark Eesti parimana 55. koha. Hark kogus alagrupis võrdselt kolm võitu ja kolm kaotust. 64 parema seas tuli tal tunnistada poolatari Martyna Swatowska 15:11 paremust.

Gaia-Marianna Salm sai alagrupis kirja 2 võitu ja 4 kaotust. 64 parema seas kaotas ta austerlannale Paula Schmidlile 10:15 ning sai kokkuvõttes 60. koha.

Nelli Paju ja Madina Azizova said alagrupis kumbki ühe võidu ning viis kaotust ja sellega edasi ei pääsenud. Paju kohaks jäi 71. ja Azizoval 74. Kokku osales 89 vehklejat.

Tulemused

|