Eesti Meistriteks tulid Katrina Lehis, Erik Tobias, epeenaiskond En Garde 1 koosseisus Kristina Kuusk, Nelli Differt ja Madli Palk ning epeemeeskond SBSK koosseisus Jevgeni Blinov, Ilian Bobrov, Filipp Djatsuk ja Roman Dragunov.

Laupäeval peeti Saku Valla Spordikeskuses Eesti meistrivõistlusi epees.

Naiste seast tuli Eesti meistriks Katrina lehis, kes alistas poolfinaalis Julia Beljajeva 15:13 ja finaalis Nelli Differti 15:12. Hõbeda võitnud Differt võitis poolfinaalis Irina Embrichit 15:12.

Meeste individuaalvõistlusel tuli Eesti meistriks Erik Tobias, kes võitis poolfinaalis Oliver Laasikut 15:14 ja finaalis Ruslan Eskovit 15:12. Eskov võitis poolfinaalis Jevgeni Blinovit 15:10.

Naiste võistkonnavõistlusel võitis meistritiitli En Garde 1 (Kristina Kuusk, Nelli Differt ja Madli Palk), hõbeda võitis Tallinna Mõõk 1 (Dinara Anis, Kristiin Nilisk, Gaia-Marianna Salm ja Veronika Zuikova) ning pronksi IREM (Irina Embrich, Maria Embrich, Gertrud Kaaberma ja Milana Mištšenko).

Meeste võistkonnavõistlusel tuli Eesti meistriks SBSK (Jevgeni Blinov, Ilian Bobrov, Filipp Djatsuk ja Roman Dragunov), hõbeda võitis Tallinna Mõõk 1 (Jaron Kiiroja, Jüri Salm, Markus Salm ja Erik Tobias) ja pronksi Tallinna Mõõk 3 (Aleks Kolesnik, Jan Joonas Pevkur, Daniel Andreas Raid ja Ilia Žurba).

Link tulemustele: https://www.fencingtimelive.com/tournaments/eventSchedule/8079C7D457294732954AEA345615D12E#today

2023. aasta Eesti meistrivõistlused epeevehklemises on pühendatud Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäevale. Võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenivad EOK 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

📸(Naiste ind. autasustamine) Postimees/Madis Veltman

|