Õnnesoovid Markus Salmile ja Edvin Jahule!
Tallinn tunnustas parimaid noorsportlasi
14.02.2024 tunnustas abilinnapea Tiit Terik Tallinna raekojas pealinna silmapaistvamaid noorsportlasi ja nende treenereid, kes on edukalt osalenud noorte ja juunioride rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. Tallinn toetab sel aastal 58 parimat noorsportlast vanuses 14–23 ja nende treenereid.
Abilinnapea Tiit Terik rõhutas, et tänavu tunnustatakse rekordarv noorsportlasi ja nende treenereid. „Koroonapandeemia pole vähendanud, vaid pigem suurendanud noorte motivatsiooni tipptasemel sporti teha. Sel aastal tunnustame kolme maailmameistrit, viit Euroopa meistrit ning mitmeid medaliste 2023. aasta noorte tiitlivõistlustelt. Need saavutused on olulised linna spordikultuuri edendamisel ja illustreerivad suurepäraselt Tallinna sportlikku tipptaset ja noorte pühendumust oma alale,” lisas Terik.
Tunnustuse pälvisid ujujad Eneli Jefimova ja Lars Sebastian Antoniak, taekwondo-sportlased Arina Tišuk ja Aleksandra Andrejeva, karatekad Tan Markus Ojala, Ragnar Audse, Mihkel Mets ja Marii Räpp, vehklejad Markus Salm ja Edvin Jahu,
|