16.10.2021 Haapsalus toiminud U17 vanuseklassi Eesti karikavõistluse võitjateks tulid Anneli Proosväli (En Garde) ja Nikita Šitikov (Tallinna Mõõk).

Esimeses poolfinaalis vehklesid omavahel Anneli Proosväli (En Garde) ja Karina Korkkinen (Tallinna Mõõk). Haapsalu vehkleja oli oma vastasest kindlalt üle ning võitis matši seisuga 15:6. Teises poolfinaalis said taas kokku En Garde ja Tallinna Mõõga esindajad. See kord osutus aga parimaks Dinara Anis (Tallinna Mõõk), kes alistas Julja Trynova (En Garde) 15:11. Tasavägises ning dramaatilises Proosväli ja Anise vahelises finaalis, suutis Proosväli tulla kaotusseisust välja, ning võtta turniiri üldvõit seisuga 15:14. Kokku osales neidude turniiril 21 sportlast.

I.koht – Anneli Proosväli (En Garde)

II.koht – Dinara Anis (Tallinna Mõõk)

III.Koht – Karina Korkkinen (Tallinna Mõõk)

III.koht – Julja Trynova (En Garde)

Noormeste poolfinaalides läksid vastamisi Oliver Laasik (En Garde) ja Nikita Doronin (SBSK Draakon) ning Ingemar Germ (En Garde) ja Nikita Šitikov (Tallinna Mõõk). Doronin oli seisuga 15:8 kindlalt üle oma eakaaslasest Haapsalust ning Nikita Šitikov alistas väga pingelises matšis Igemar Germi seisuga 15:13. Finaalis pani Tallinna Mõõga noorvehkleja oma paremuse maksma ning seisuga 15:11 alistas ta kindlalt oma vastase SBSK Draakon klubist. Noormeeste võistlustelt võttis osa 29 vehklejat.

I.koht – Nikita Šitikov (Tallinna Mõõk)

II.koht – Nikita Dorodin (SBSK Draakon)

III.koht – Ingemar Germ (En Garde)

III.koht – Oliver Laasik (En Garde)

Tulemused SIIT

|