Täna Haapsalus peetud Valge Daami turniiril võidutsesid Gaia-Marianna Salm (Tallinna Mõõk) ja Ruslan Eskov (Tartu Kalev).

Naiste epee:

Pääsul 16 sekka alistas Salm 15:7 Anna Prela (SBSK Draakon) ja kohtumises 8 parema hulka 15:6 soomlanna Anna Vuorineni. Veerandfinaalis oli Gaia-Marianna parem 15:9 Luiza Novosjolovast (Le Glaive) ja poolfinaalis 15:12 Carmen-Lii Targamaast (Haapsalu En Garde). Finaalkohtumises võitis Salm 15:12 Nelli Differtit (Haapsalu En Garde).

Tubli teise koha sai Nelli Differt, kes poolfinaali kohtumises alistas 12:11 klubikaaslase Katrina Lehise. Kolmandad kohad saavutasid Katrina Lehis ja Carmen-Lii Targamaa.

Tulemused

Meeste epee:

Kohtumises 16 hulka alistas Eskov 15:11 Haapsalu En Garde esindaja Tony Sepa ja seejärel 15:8 Dmitri Svõrjovi (Le Glaive). Veeranfinaalis oli Eskov parem 15:8 St. Peterburi vehklejast Kirill Gurovist ja poolfinaalis 15:2 Ilian Bobrovist (SBSK Draakon). Väga tasavägises finaalkohtumises oli Ruslan parem 10:9 Haapsalu koolkonna vehklejast Sten Priinitsast (Haapsalu En Garde). Teise koha saavutas Sten Priinits ja kolmandad kohad said Jüri Salm (Tallinna Mõõk) ja Ilian Bobrov.

Tulemused

Palju õnne võitjatele, sportlaste treeneritele ja toetajatele!

 

 

|