Viimased lisatud punktid: U17 karikasarja III etapp, Tallinn, 17.02.2024

KohtNimiSünniaastaVanuseklassKlubiKokku12345678910111213141516171819202021
1TRYNOVA Julia2008U17 (Kadett)En Garde2531666624910*41088*201515164043024
2KIKERPILL Eliisa2008U17 (Kadett)Tartu Kalev16843830163208412361218183
3PÄRLIN Ksenja2007U17 (Kadett)Tartu Kalev649112844146663
4NIKOLAJEVA Aleksandra2009U17 (Kadett)Tallinna Mõõk3742*116124
5IVANOVA Diana2007U17 (Kadett)Põhjakotkas3324602*18264
6LUDIKAINEN Anna Maria2007U17 (Kadett)Põhjakotkas312212123
7MIŠTŠENKO Milana2008U17 (Kadett)IREM30111643212
8KORKKINEN Karina2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk25322*668
9MATINJAN Anuš2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk192261431
10VARES Maria2010U14 (C-klass)Le Glaive111136
11SOLOVJOVA Sofia2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk912231
12PÕDER Evelin2009U17 (Kadett)En Garde862
13TALU Hella-Lee2008U17 (Kadett)Tallinna Mõõk862
14TAMM Eliisabet2010U14 (C-klass)VK Musketär71123
15PUKSON Johanna2011U14 (C-klass)Tartu Kalev66
16BARANOVA Albina2007U17 (Kadett)Le Glaive514
17VERGUN Juliana2008U17 (Kadett)IREM523
18ROŽKOVA Miroslava2009U17 (Kadett)Le Glaive413
19JERŠOVA Anne-Mari2008U17 (Kadett)IREM422
20TERAL Gedi-Loore2011U14 (C-klass)En Garde422
21KOTKIN Mia2008U17 (Kadett)Tallinna Mõõk33
21KYZIRIDOU Lara2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk33
23SABUROVA Emilia2009U17 (Kadett)IREM312
23MÄEMURD Mia-Delisa2009U17 (Kadett)En Garde312
23PADULA Sara2010U14 (C-klass)IREM312
26KNJAZEVA Jelizaveta2010U14 (C-klass)Tartu Kalev22
27ZADVORNAJA Milana2010U14 (C-klass)IREM22
27KOOKMAA Lenna2010U14 (C-klass)Tallinna Mõõk22
29ŠKLJAROVA Ilona2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk211
30TALISAINEN Anna2010U14 (C-klass)Tallinna Mõõk11
30MILAŠEVITŠ Elizaveta2008U17 (Kadett)IREM11
30SELIVANOVA Sofia2007U17 (Kadett)Tartu Kalev11
30KIRSANOVA Karolina2010U14 (C-klass)Põhjakotkas11
30PROTASSOVA Polina2010U14 (C-klass)IREM11
30ZABELINA Zlata2008U17 (Kadett)Le Glaive11
30POSTNOVA Jekaterina2010U14 (C-klass)Tallinna Mõõk11
30TOKMAKOVA Elizaveta2009U17 (Kadett)IREM11
30ROSEN Anna-Rebecca2011U14 (C-klass)Tallinna Mõõk11

Hooaja üleminekuperiood: 09.04.2023-09.05.2023.
2023-2024 hooaja edetabeli punkte saab teenida alates 10.05.2023 toimuvatelt võistlustelt.

Punase fondiga võistlustest (Cadet Circuit ja juunioride MK etapid) läheb arvesse neli parimat tulemust (10.3.9) s.t. et * märgitud punktid ei kuulu 4 parima tulemuse hulka ja ei lähe arvesse.

  1. Stardipunktid
  2. Valge Daam, Haapsalu, 05.08.2023
  3. Eesti KV, Saku, 16.09.2023
  4. U17 karikasarja I etapp, Tallinn, 30.09.2023
  5. U17 Põhjamaade MV, Kääriku, 04.10.2023
  6. U20 Põhjamaade MV, Kääriku, 05.10.2023
  7. Põhjamaade MV, Kääriku, 08.10.2023
  8. U17 Cadet Circuit, Budapest, 15.10.2023 (koefitsent 2, võistlejate arv > 200)
  9. U17 karikasarja II etapp, Haapsalu, 21.10.2023
  10. U20 karikasarja II etapp, Tallinn, 04.11.2023
  11. U17 Eesti KV, Saku, 11.11.2023
  12. U17 Cadet Circuit, Grenoble, 26.11.2023 (koefitsent 1,5 võistlejate arv 101…200)
  13. U20 MK etapp, Laupheim, 02.12.2023 (koefitsent 2 võistlejate arv > 200)
  14. U17 Cadet Circuit, Kopenhaagen, 09.12.20232 (koefitsent 1,5 võistlejate arv 101…200)
  15. U20 MK etapp, Burgos, 16.12.2023 (koefitsent 1,5 võistlejate arv 101…200)
  16. U20 Eesti KV, Saku, 30.12.2023
  17. U20 MK etapp, Udine, 04.01.2024 (koefitsent 2, osalejaid > 200)
  18. Eesti MV, Saku, 13.01.2024
  19. U20 Eesti MV, Saku, 20.01.2024
  20. U17 Eesti MV, Saku, 27.01.2024
  21. U17 Cadet Circuit, Krakow, 11.02.2024 (koefitsent 1,5 võistlejate arv 101…200)
  22. U17 karikasarja III etapp, Tallinn, 17.02.2024