Viimased lisatud punktid: U20 MK etapp, Basel, 03.02.2024

KohtNimiSünniaastaVanuseklassKlubiKokku123456789101112131415161718
1TOBIAS Erik2004U20 (Juunior)Tallinna Mõõk2341361860301231280241020
2SALM Markus2004U20 (Juunior)Tallinna Mõõk23344191212400101562010*46010*
3LAASIK Oliver2005U20 (Juunior)En Garde1811712424023081020405
4MURUMAA Mathias2005U20 (Juunior)Tallinna Mõõk9973083078362430
5ALTUNIN Valentin2004U20 (Juunior)IREM951793160861064610
6JAHU Edvin2006U20 (Juunior)Tallinna Mõõk8313311691101212510
7KOZLOV Nikita2007U17 (Kadett)IREM431191161212
8KHUDOBKIN Jüri2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk2791116
9KUUSK Sebastjan2005U20 (Juunior)Põhjakotkas20218
10DORONIN Nikita2005U20 (Juunior)Tallinna Mõõk20134246
11ERSS Ott-Hendrik2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk19118
12KOLESNIK Aleks2006U20 (Juunior)Tallinna Mõõk1923824
13LISKMAN Edgard2008U17 (Kadett)Põhjakotkas1813212
14DJAGILEV Jevgeni2008U17 (Kadett)Tallinna Mõõk16412
15LAMBINEN Nikita2008U17 (Kadett)Tallinna Mõõk1611212
16PEVKUR Jan Joonas2004U20 (Juunior)Tallinna Mõõk1313126
17TALEN Gothard2008U17 (Kadett)Tallinna Mõõk1266
18SILDE Ken-Keiro2007U17 (Kadett)En Garde1266
19ELTMAA Oliver2006U20 (Juunior)Tallinna Mõõk102116
20KOLOMIJEC Kirill2008U17 (Kadett)Tallinna Mõõk9126
21PUHM Marek2006U20 (Juunior)Tallinna Mõõk91125
22LISKMAN Daniel2007U17 (Kadett)Põhjakotkas66
23PAŠKOVSKI Georgi2008U17 (Kadett)IREM44
24JARTS Nikita2010U14 (C-klass)Tallinna Mõõk22
25PISNENKO Oskar2006U20 (Juunior)En Garde211
26MELNIK Arseni2007U17 (Kadett)Tallinna Mõõk11
26OJAMU Rico-Janree2009U17 (Kadett)En Garde11
28KOEMETS Karl-Egert2006U20 (Juunior)Tallinna Mõõk11

Hooaja üleminekuperiood: 09.04.2023-09.05.2023.
2023-2024 hooaja edetabeli punkte saab teenida alates 10.05.2023 toimuvatelt võistlustelt.

Punase fondiga võistlustest (satelliitturniirid, juunioride ja täiskasvanute MK etapid) läheb arvesse neli parimat tulemust (10.4.9) s.t. et * märgitud punktid, mis ei kuulu 4 parima tulemuse hulka, ei lähe arvesse.

  1. Stardipunktid
  2. Valge Daam, Haapsalu, 05.08.2023
  3. Eesti KV, Saku, 16.09.2023
  4. Nordic Challenge Kupittaa, Turu, 23.09.2023
  5. Satelliitturniir, Genf, 30.09.2023
  6. U20 Põhjamaade MV, Kääriku, 05.10.2023
  7. Põhjamaade MV, Kääriku, 08.10.2023
  8. Satelliitturniir Split, 14.10.2023
  9. U20 karikasarja II etapp, Tallinn, 04.11.2023
  10. U20 MK etapp, Tbilisi, 18.11.2023 (osalejaid 101…200, koefitsent 1,5)
  11. E.Nelise nimelised Läänemaa MV, Haapsalu, 30.11.2023
  12. U20 MK etapp, Ateena, 16.12.2023 (osalejaid >200, koefitsent 2)
  13. U20 Eesti KV, Saku, 30.12.2023
  14. U20 MK etapp, Udine, 04.01.2024 (osalejaid > 200, koefitsent 2)
  15. Eesti MV, Saku, 13.01.2024
  16. U20 Eesti MV, Saku, 20.01.2024
  17. U20 MK etapp, Manama, 20.01.2024 (osalejaid 50…100, koefitsent 1)
  18. U20 MK etapp, Basel, 03.02.2024 (osalejaid >200, koefitsent 2)