26. augustil kell 9:30-13:00 viiakse Kalevi Spordihalli (Juhkentali 12, Tallinn) VIP ruumis läbi koolitus teemal – Võistluste korraldamine. Koolitajateks on alates 2011. aastast MK-etappi Tallinna Mõõk korraldanud Jüri Salm ja mitukümmend aastat rahvusvahelistel turniiridel (sh ka Tallinna Mõõk) võistluste sekretärina tegutsenud Kaja Hanstein.

Koolitusel jagatakse soovitusi ja näpunäiteid, kuidas vehklemisvõistlust edukalt planeerida ja läbi viia. Tutvustatakse võistlustega seonduvaid reegleid ja praktilise töö käigus õpitakse kasutama Fencing Time`i võistluste läbiviimise programmi.

Koolitus toimub eesti keeles ja läheb arvesse nii vehklemistreeneri EKR 5 (treener) taseme erialase koolitusena kui ka erialase täiendkoolitusena. Koolitusele on oodatud nii treenerid kui ka kõik need, kes juba tegutsevad vehklemisvõistluste läbiviijatena või plaanivad tulevikus tuniiride korraldamisega ennast siduda.

 

Hind: 15 € (sisaldab kohvipausi)

Maht: 6 akadeemilist tundi (koos praktilise kodutööga)

 

NB! Koolituse hind ei sisalda võistluste tarkvara (Fencing Time) litsentsi. Lisandub 15 USD (1 kuu litsents). Juhised litsentsi soetamiseks saadetakse osalejatele peale registreerimist.

 

Koolitusele registreerimine hiljemalt 23. august 2021info@vehklema.ee

NB! VASTAVALT VABARIIGI VALITSUSE 19.08.2021 TEHTUD OTSUSELE, TULEB KOOLITUSEL OSALEMISEKS ALATES 18. ELUAASTAST ESITADA COVID TÕEND (VAKTSINEERIMIS-, LÄBIPÕDEMIS- VÕI TESTITÕEND).

 

 

Lisainfo:

 

Jüri Salm

 

+3725044831

 

info@vehklema.ee

|