26. augustil kell 15:00-17:00 toimub Kalevi Spordihalli (Juhkentali 12, Tallinn) VIP ruumis koolitus teemal – Meeskond. Sport ja Meedia. Koolitajaks on suure tele- ja koolitajakogemusega meedia- ja kommunikatsiooniekspert Raul Rebane.

Inspireeriv lühikoolitus paneb kuulaja tundma, et „seda suudan ju mina ka“ või tekib tal soov midagi enda juures muuta. Antud koolitusel on teemafookusteks meeskonna strateegia väljatöötamine ning sportlase ja tiimi meediasuhtluse reeglid. Räägitakse Gerd Kanteri loo näitel ning teooriaga toetatult sportlase psühholoogilisest ettevalmistusest. Jagatakse praktilisi soovitusi ja nõuandeid meediaga suhtlemisel.

Raul Rebane on Eesti esimene “pärisrääkija”, kes on kirja pannud metoodilise õpiraamatu, mis aitab valmistuda meediasuhtluseks. Raamat “Hirmust eduni: Meediasuhtluse 8 reeglit” ilmus novembris 2019. aastal. Rebane töötas 20 aastat televisioonis nii reporteri kui programmijuhina ning paljudel olümpiamängudel Euroopa Ringhäälingute Liidu infokoordinaatorina. Gerd Kanteri tiimi loomine ja juhtimine lõi vajaduse tippsportlase meediasuhtluse strateegia väljatöötamiseks. Ta oli esimene, kes tutvustas Eesti avalikkusele infosõdade ja psühholoogiliste operatsioonide teooriat. 2017. aastal valiti ta Postimehe poolt Eesti arvamusliidriks.

Koolitusele on oodatud treenerid, sportlased, vehklemise entusiastid ja eestvedajad. Koolitus toimub eesti keeles ja läheb arvesse nii vehklemistreeneri EKR 5 (treener) taseme erialase koolitusena kui ka erialase täiendkoolitusena.

 

Hind: 20 eurot (sisaldab kohvipausi)

Maht: 3 akadeemilist tundi

 

Registreerimine hiljemalt 23. august 2021info@vehklema.ee.

NB! VASTAVALT VABARIIGI VALITSUSE 19.08.2021 TEHTUD OTSUSELE, TULEB KOOLITUSEL OSALEMISEKS ALATES 18. ELUAASTAST ESITADA COVID TÕEND (VAKTSINEERIMIS-, LÄBIPÕDEMIS- VÕI TESTITÕEND).

 

 

Lisainfo:

Jüri Salm

+3725044831

info@vehklema.ee

|