KohtNimiSünniaastaVanuseklassKlubiKokku1234567891011
1TRYNOVA Julia*2008kadettEN GARDE769640696
2NILISK Kristiin2004juuniorTallinna Mõõk66612403932000
3ANIS Dinara2006kadettTallinna Mõõk416380633120
4BOBROVA Elizaveta2005juuniorSBSK Draakon347100008288
5EMBRICH Maria2005juuniorIREM33316130820
6PROOSVÄLI Anneli2006kadettEN GARDE334383960
7MIRONOV Leana2006kadettPõhjakotkas314183030120
8VASSILJEVA Karina2003juuniorTartu Kalev2949160
9TRYNOVA Svetlana*2005juuniorEN GARDE16330136
10PALK Madli2003juuniorEN GARDE1411030
11LANNES Susanne2004juuniorTartu Kalev1010
12TRUUSE Gabriela2004juuniorPõhjakotkas99000
13AUS Sandra2005juuniorTallinna Mõõk7311020
14KORKKINEN Karina2007kadettTallinna Mõõk66
15NOVOSJOLOVA Luiza2004juuniorLe Glave5101030
16MELLES Anne-Mai2003juuniorTallinna Mõõk5500
17EEK Michelle2004juuniorIREM301020
17MATINJAN Anuš2007kadettTallinna Mõõk31002
19VELLESTE Karoliina2004juuniorTallinna Mõõk310110
20KLIMENKO Anna2006kadettTallinna Mõõk22
20DENISTSIK Marianna2003juuniorPõhjakotkas22
22OSTROVSKI Elisabeth2003juuniorTartu Kalev220
23KVERFELD Maria2006kadettPõhjakotkas11000
23JAANI Kleer2005juuniorEN GARDE11000
23KAABERMA Gertrud2003juuniorIREM1100
23PÄRLIN Ksenja2007kadettTartu Kalev1100

Hooaja üleminekuperiood: 10.04.2022 – 10.05.2022.
2022-2023 hooaja edetabeli punkte saab teenida alates 11.05.2022 toimuvatelt võistlustelt.

    1. Stardipunktid (10% eelmise hooaja punktidest)
    2. Valge Daam, Haapsalu, 06.08.2022
    3. Põhjamaade MV, U20, Kopenhaagen, 25.08.2022
    4. Põhjamaade MV, täiskasvanud, Kopenhaagen, 27.05.2022
    5. Endel Nelise nimelised Läänemaa MV, täiskasvanud, Haapsalu, 10.09.2022
    6. Satelliitturniir, Turu, 24.09.2022
    7. Eesti KV, Saku, 01.10.2022
    8. MK etapp, U20, Laupheim, 03.12.2022 (koefitsent 1.5, osalejaid 100…200)
    9. Eesti KV, U20, Haapsalu, 10.12.2022
    10. MK etapp, U20, Burgos, 17.12.2022 (koefitsent 1.5, osalejaid 100…200)
    11. MK etapp, U20, Udine, 08.01.2023 (koefitsent 1.5, osalejaid 100…200)

 

* ei vasta Spordiseaduse § 8 nõuetele