Koht | Perekonnanimi | Eesnimi | Klubi | Tulevik I etapp | Tulevik II etapp | Tulevik III etapp | Kokku |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PALK | Madli | EN GARDE | 20 | 20 | 26 | 66 |
2 | GOIDIN | Carolina | TARTU KALEV | 20 | 32 | 8 | 60 |
3 | BEIMANOVA | Karina | RÜNNAK | 26 | 20 | 14 | 60 |
4 | MELLES | Anne-Mai | EN GARDE | 32 | 8 | 14 | 54 |
4 | VASSILJEVA | Karina | TARTU KALEV | 8 | 14 | 32 | 54 |
6 | BER | Vanessa | TALLINNA MÕÕK | 8 | 26 | 14 | 48 |
7 | DENISTSIK | Marianna | PÕHJAKOTKAS | 14 | 14 | 20 | 48 |
8 | TRUUSE | Gabriela | PÕHJAKOTKAS | 8 | 14 | 20 | 42 |
9 | OSTROVSKI | Elisabeth | TARTU KALEV | 14 | 14 | 8 | 36 |
10 | SELIVANOVA | Amiina Domnika | TARTU KALEV | 14 | 4 | 14 | 32 |
11 | BOBROVA | Elizaveta | SBSK DRAAKON | 8 | 8 | 8 | 24 |
12 | ARMON | Rachel-Nicole | RÜNNAK | 14 | 8 | 22 | |
13 | PROOSVÄLI | Anneli | EN GARDE | 8 | 4 | 8 | 20 |
13 | LANNES | Susanne | TARTU KALEV | 4 | 8 | 8 | 20 |
13 | TRYNOVA | Svetlana | EN GARDE | 4 | 8 | 8 | 20 |
16 | NILISK | Kristiin | TALLINNA MÕÕK | 8 | 8 | 16 | |
17 | PETROV | Berit | PÕHJAKOTKAS | 8 | 4 | 12 | |
18 | JEFREMOVA | Diana | TARTU KALEV | 8 | 8 | ||
18 | GRABOVSKYTE | Lurde | LITHUANIA | 8 | 8 | ||
18 | BABENKO | Erika | DAUGAVPILS BJSS | 8 | 8 | ||
18 | MALASENOKA | Anastasija | RIGA MPBJSS | 8 | 8 | ||
18 | MUST | Marleen | TARTU KALEV | 8 | 8 | ||
23 | AUS | Sandra | TALLINNA MÕÕK | 4 | 4 | 8 | |
24 | MASING | Evalota | EN GARDE | 4 | 4 | ||
24 | RAZASCONOKA | Valerija | DAUGAVPILS BJSS | 4 | 4 | ||
24 | BIZANE | Julianna | DAUGAVPILS BJSS | 4 | 4 | ||
24 | RAUKTYTE | Egle | LITHUANIA | 4 | 4 | ||
24 | IRICIAN | Urte | LITHUANIA | 4 | 4 | ||
24 | SIMKUTE | Ausrine | LITHUANIA | 4 | 4 | ||
24 | ILJINA | Diana | MTÜ FLORETT | 4 | 4 | ||
24 | BESECKA | Darja | DAUGAVPILS BJSS | 4 | 4 | ||
24 | KRAUCIONAITE | Gerda | LITHUANIA | 4 | 4 | ||
24 | KOONIK | Kaisa | TARTU KALEV | 4 | 4 | ||
24 | HRYB | Yelizaveta | BELARUS | 4 | 4 | ||
24 | MANNISTE | Mia Mai | EN GARDE | 4 | 4 |
Edetabelis arvesse läinud võistlused:
Punkte antakse järgmiselt:
I koht – 32 punkti
II koht – 26 punkti
III kohad – 20 punkti
5 – 8 kohad – 14 punkti
9 – 16 kohad – 8 punkti
17 – 32 kohad – 4 punkti
33 – 64 kohad – 2 punkti
Punkte saavad kõik vehklejad, kes pääsevad alagrupiturniirilt edasi (80 % vehklejatest).
Järjestus võrdse punktisumma korral:
- Võrdsete punktide korral on parem see, kellel on kolme osavõistluse peale kõrgeim punktisumma. Kui kõrgeim punktisumma on võrdne, siis vaadatakse kohta mis tõi kõrgeima punktisumma.
- Kui eelneva punkti järgi on seis võrdne, siis võetakse arvesse paremuselt järgmine punktisumma jne.
- Kui kõik on võrdne, siis jäädakse kohta jagama