Haapsalus toimunud Eesti C klassi meistrivõistlustel võitis esikoha noormeestest Oskar Pisnenko En Garde, kes alistas finaalis torgetega 15:8 Nikita Kozlovi IREM. Kolmandad kohad võitsid Airon Kindlus Aigro Le Glaive ja Joonas Laanesaar En Garde. Kokku osales 28 sportlast.

Tütarlaste arvestuse tuli 33 sportlase konkurentsis Eesti meistriks Julja Trynova, kes finaalis võitis Anneli Proosväli torgetega 15:5. Mõlemad sportlased kuuluvad klubisse En Garde. Kolmandad kohad saavutasid Ksenja Pärlin Tartu Kalev ja Polina Kapitonenko SBSK Draakon.

Noormeeste võistkonnavõistluse võitis Tallinna Mõõk I koosseisus, Edvin Jahu, Aleks Kolesnik, Karl Egert Koemets ja Ott Henrik Erss kes oli finaalis üle En Garde võistkonnast kus vehklesid Oskar Pisnenko, Joonas Laanesaar ja Ken-Keiro Silde. Kolmanda koha võitis Tallinna Mõõk II kooseisus Oliver Eltmaa, Jüri Khudobkin, Marek Puhm ja Marko Puhm. Kokku startis 6 võistkonda.

Tütarlaste võistkonnavõistluse võitis En Garde võistkond kooseisus Julja Trynova, Anneli Proosväli, Mia-Delisa Mäemurd ja Evelin Põder. Finaalis alistati Tallinna Mõõk I kus vehklesid Dinara Anis, Karina Korkkinen, Anuš Matinjan ja Ilona Škljarova.Pronksise autasu võitis Põhjakotkas I koosseisus Maria Kverfeld, Anna Maria Ludikainen, Leana Mironov ja Julia Vaht. Kokku startis 8 võistkonda.