24.10.2020 Peeti Saku Valla Spordikeskuses Eesti D-klassi meistrivõistlused epees. Tütarlaste arvestuses võitis kulla Julja Trynova En Garde kes alistas finaalis IREM vehkleja Milana Mistsenko. Kolmadad kohad läksid Eliisa Kikerpillile Tartu Kalev ja Stella Petersonile Põhjakotkast. Kokku startis 35 noorvehklejat.

Noormeeste arvestuses krooniti võitjaks Edgard Liskman kes finaalis võitis Nikita Lambineni Tallinna Mõõk. Kolmandaks tulid Kirill Kolomijec SBSK Draakon ja Georgi Paškovski IREM. Kokku startis 36 sportlast.

Võiskonnavõistluse neidude arvestuses võitis En Garde nelik koosseisus Julja Trynova, Mia-Delisa Mäemurd, Evelin Põder ja Adele-Emeli Reintal. Finaalis võideti Tartu Kalevi võistkonde kes vehkles kossisus Sonja Mets, Säde LIndma, Elizaveta Jermakova ja Eliisa Kikerpill. Kolmanda koha võitis IREM kooseisus Maria Martõnova, Elizaveta Milasevits ja Milana Mistsenko. Kokku startis 6 võistkonda.

Noormeeste võistkonnavõisluse võitis SBSK Draakon nelik koosseisus Gothard Talen, Georg Konsap, Kirill Kolomijec ja Bogdan Kolomijec. Finaalis alistati IREM võistkond kooseisus Uku Johan Mahlapuu, Georgi Paškovski, Timur Santasov ja Aleksei Volke. Kolmandaks tuli Tallinna Mõõga võistkond koosseisus Jürgen Salm, Nikita Lambinen, Nikita Jarts ja Jevgeni Djagelev. Kokku osales 7 võistkonda.