12.09.2020 viidei Saku spordikompleksis läbi Eesti meistrivõistlused epees. Meeste arvestuses tuli Eesti meistriks 19 aastane Ilian Bobrov, kes mõnevõrra üllatuslikult alistas poolfinaalis meeskonna liidri  Sten Priinitsa ja finaalis favoriidiks peetud Ruslan Eskovi. Teine pronksmedal kuulus Sten Priinitsa kõrval Jüri Salmile. Kokku startis 47 sportlast.

Naiste epees võitis kolmandat aastat tiitli Katrina Lehis kes alistas finaalis teist aastat järjest Erika Kirpu. Pronksmedalid kuulusid Irina Embrichile ja Karoliine Loit’le kes alistasid veerandfinaalis vastavalt Nelli Differi ja Julia Beljajeva. Kokku startis 40 sportlast.

Võistkondlikult võitis meeste Epees kulla Le Glaive võistkond koosseisus Nikolai _Novosjolov, Marno Allika, Dmitri Svõrjov ja Sergei Melnikov. Finaalis alistati Tallinna mõõga meeskond kus võistlesid Jüri Salm, Juhan Salm, Markus Salm ja Jaron Kiiroja. Kolmas koht kuulus En Garde meeskonnale koosseisus Oskar Pisnenko, Oliver Laasik, Sten Priinits ja Tony Sepp. Kokku startis 10 võistkonda.

Naist epee kuld läks Tartu Kalevi naiskonnale. Naiskonna koosseisus vehklesid Erika Kirpu, Julia Beljajeva ja Susanne Lannes. Teine koht läks En Garde naiskonnale koosseusus, Nelli Differt, Madli Palk, Anneli Proosväli ja Trynova Svetlana. Pronksi võitis Tallinna Mõõga võistkond koosseisus Madina Azizova, Anu Hark, Gaia-Marianna Salm ja Veronika Zuikova. Kokku startis 9 võistkonda.