Nädalavahetusel Luxemburgis peetud kadettide Euroopa karikaetapil epees võitsid noormeestest hõbemedali Henrik Priimägi ja neidudest pronksmedali Madli Palk. 74 sportlase konkurentsis saavutasid  Markus Salm 11. ja Mathias Murumaa 41. koha. Neidudest saavutasid Eesti võistlejad 53 sportlase konkurentsis alljärgnevad kohad: Gabriela Truuse 5., Anne-Mai Melles 6., Sandra Aus 17., Kristiin Nilisk 20., Karoliina Velleste 25., Anneli Proosväli 30. ja  Kleer Jaani 36. koha.

Võistkonnavõistluses saavutas noormeeste võistkond kooseisus Henrik Priimägi, Markus Salm ja Mathias Murumaa 12 võistkonna konkurentsis  kolmanda koha.

Neidude arvestuses tuli Eesti teine võistkond koosseisus Anne-Mai Melles, Kristiin Nilisk, Kleer Jaani ja Sandra Aus neljandaks. Eesti esimene võistkond koosseisus Gabriela Truuse, Madli Palk, Anneli Proosväli ja Karoliina Velleste saavutas viienda koha. Kokku osales 10 võistkonda.