07.-08.03.2020 Toimus Ungari pealinnas Budapestis Westend Grand Prix epees. Eestlaste parima tulemuse saavutas Irina Embrich kes võitis pronksikarva auhinna. 64 parima hulgas alistas Irina šveitslanna Manon Emmeneggeri ülivõimsalt 15:6. 32 hulgas pidi tema paremust tunnistama USA sportlane Kelly Hurley torgetega 15:10. 16 hulgas Alistas Irina valitseva maailmameistri Brasiiliat esindava Nathalie Moellhauseni 14:13. 8 parema hulgas tuli võit korealanna Injeong Choi üle lisaajal otsustava torkega. Poolfinaalis tuli vastu võtta kaotus hilisemalt võitjalt Alexandra Louise Marielt. Kokkuvõttes kolmas koht. Teistest eestlannadest oli Erika Kirpu 22, Katrina Lehis 37, Veronika Zuikova 73, Julia Beljajeva 122, Nelli Differt 161 ja Laura Kütt 200. Kokku startis 258 sportlast.

Meeste turniiril oli meie parim Sten Priinits, kes saavutas 51 koha, Peeter Turnau oli 164 ja Ruslan Eskov 194. Kokku startis 303 sportlast.