Koht | nimi | sa | klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Koku |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andzej Gedzo | 1999 | SBSK Draakon | 3 | 16 | 0 | 20 | 30 | 0 | 8 | 10 | 24 | 10 | 0 | 121 | |||
2 | Ilian Bobrov | 2000 | SBSK Draakon | 0 | 6 | 2 | 9 | 12 | 0 | 3 | 20 | 0 | 10 | 30 | 20 | 0 | 112 | |
3 | Jaron Kiiroja | 2002 | Tallinna Mõõk | 2 | 0 | 1 | 40 | 43 | ||||||||||
4 | Tony Sepp | 2000 | En Garde | 0 | 0 | 0 | 6 | 8 | 0 | 18 | 0 | 32 | ||||||
5 | Erik Tobias | 2004 | SBSK Draakon | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 18 | 28 | ||||||||
6 | Filipp Djatšuk | 1999 | SBSK Draakon | 1 | 2 | 2 | 8 | 0 | 12 | 0 | 25 | |||||||
7 | Kasper Tafenau | 2003 | Tallinna Mõõk | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 6 | 22 | |||||||
8 | Henrik Priimägi | 2003 | Tallinna Mõõk | 3 | 1 | 2 | 2 | 8 | 0 | 6 | 22 | |||||||
9 | Ilja Žurba | 2002 | Tallinna Mõõk | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 12 | 14 | ||||||||
10 | Raul Paju | 1999 | En Garde | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 | 13 | |||||
10 | Braian Hanstein | 2002 | En Garde | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | 6 | 13 | |||||||
12 | Valenton Altunin | 2004 | SBSK Draakon00 | 0 | 0 | 12 | 12 | |||||||||||
13 | Mattias Lao | 2000 | En Garde | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||||||
14 | Markus Salm | 2004 | Tallinna Mõõk | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 9 | |||||||
15 | Nikita Smirnov | 2001 | Põhjakotkas | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 | |||||||
16 | Ilja Lutsenko | 2003 | SBSK Draakon | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 7 | |||||||
17 | Ivan Novoseltsev | 2004 | SBSK Draakon | 6 | 6 | |||||||||||||
18 | Erik Simin | 2001 | Tartu Kalev | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||||||||
18 | Jan-Joonas Pevkur | 2004 | Tallinna Mõõk | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | ||||||||
18 | Paul Mark Tammiste | 2001 | Tallinna Mõõk | 2 | 2 | |||||||||||||
18 | Demis Teral | 2002 | En Garde | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | ||||||||
22 | Leon Gedzo | 2001 | SBSK Draakon | 1 | 1 | |||||||||||||
0 |
Edetabelis arvesse läinud võistlused
3 – Eesti KV, täisk., 09.09.2018
4 – Oslo Satelliitturniir 29.09.2018
6 – Põhjamaade MV U20, 20.10.2018, Vilnius
7 – E. Nelise nimelised MV, 28.10.2018, Haapsalu
8 – MK- etapp, 17.11.2018, Riia
9 – MK- etapp, 01.12.2018 Luxemburg
10 – MK-etapp, 15.12.2018, Heraklion
12 – Juunioride MV, 20.01.2019, Haapsalu