Koht | nimi | sa | klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | Kokku |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karoliine Loit | 2000 | Musketär | 16 | 12 | 3 | 40 | 16 | 30 | 40 | 10 | 20 | 10* | 40* | 45 | 8 | 30* | 15 | 30 | 20 | 20 | 325 | |||||||||
2 | Carmen-Lii Targamaa | 2001 | En Garde | 6 | 12 | 20 | 24 | 6 | 12 | 35 | 10 | 12 | 8* | 12 | 8* | 30 | 20 | 199 | |||||||||||||
3 | Sandra Skoblov | 2001 | IREM | 6 | 2 | 3 | 24 | 6 | 2 | 6 | 10 | 16 | 8 | 8 | 1 | 6 | 18 | 15 | 3 | 20 | 154 | ||||||||||
4 | Kärol-Liina Glinkin | 2001 | Tallinna Mõõk | 6 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 24 | 1 | 41 | |||||||||||||||||||
5 | Karoliina Komissarova | 2002 | Tartu Kalev | 18 | 2 | 2 | 6 | 3 | 6 | 37 | |||||||||||||||||||||
6 | Anna Prela | 2002 | SBSK Draakon | 6 | 8 | 2 | 6 | 12 | 1 | 35 | |||||||||||||||||||||
7 | Madli Palk | 2003 | En Garde | 2 | 4 | 2 | 18 | 6 | 1 | 33 | |||||||||||||||||||||
8 | Getter Lage | 2002 | Tallinna Mõõk | 6 | 5 | 8 | 4 | 6 | 29 | ||||||||||||||||||||||
9 | Jelizaveta Kuznetsova | 2000 | IREM | 6 | 4 | 12 | 22 | ||||||||||||||||||||||||
10 | Veronika Lebedeva | 2002 | SBSK Draakon | 2 | 5 | 2 | 4 | 6 | 19 | ||||||||||||||||||||||
11 | Zinaida Smõtskova | 2001 | En Garde | 2 | 5 | 2 | 3 | 6 | 18 | ||||||||||||||||||||||
12 | Iris-Maria Matskevits | 2002 | Tallinna Mõõk | 6 | 6 | 12 | |||||||||||||||||||||||||
13 | Anne-Mai Melles | 2003 | En Garde | 5 | 3 | 1 | 9 | ||||||||||||||||||||||||
14 | Viktoria Butenko | 2001 | Tartu Kalev | 4 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||||||||
15 | Heleri Melles | 2001 | En Garde | 2 | 1 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
16 | Karina Vassiljeva | 2003 | Tartu Kalev | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||||||
17 | Karina Beimanova | 2004 | Rünnak | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||
17 | Rachel-Nicole Armon | 2003 | Rünnak | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||
17 | Gabriela Truuse | 2004 | Põhjakotkas | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||
20 | Maria Jefimova | 2001 | Põhjakotkas | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||
20 | Anastassia Pogorelova | 2002 | Tartu Kalev | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||
22 | Alina Kovaljova | 2001 | Tallinna Mõõk | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||
23 | Susanne Lannes | 2004 | Tartu Kalev | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||
24 | Elisabeth Ostrovski | 2003 | Tartu Kalev | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||
24 | Marianna Denistsik | 2003 | Põhjakotkas | 1 | 1 |
Edetabelis arvesse läinud võistlused:
1 – Eesti MV, 07.05.2016 Tallinn
2 – Läänemaa MV, 04.06.2016 Haapsalu
3 – Valge Daam, 30.07.2016 Haapsalu
4 – Anitškovi Palee, 03.09.2016 Peterburi
5 – Kadettide Euroopa KV, Zrenjanin 17.09.2016
6 – Põhjamaade MV juuniorid, Daugavpils 24.09.2016
7 – Põhjamaade MV kadetid, Daugavpils 25.09.2016
8 – Eesti KV, 01.10.2016 Haapsalu
9 – Kadettide Euroopa KV, 08.10.2016 Genf
10 – Tallinna Mõõk, 22.10.2016
11 – Eesti juunioride KV, 06.11.2016 Haapsalu
12 – Kadettide Euroopa KV, Heidenheim 12.11.2016
13 – Kadettide Euroopa KV, Espoo 19.11.2016
14 – Kadettide Euroopa KV, Grenoble 27.11.2016
15 – Eesti kadettide KV, Tartu 04.12.2016
16 – Kadettide Euroopa KV Kopenhaagen, 10.12.2016
17 – Mercury Cup, 17.12.2016 Tartu
18 – Juunioride MK Burgos, 17.12.2016
20 – Eesti kadettide MV, 07.01.2017 Tallinn
21 – Kadettide Euroopa KV Luksemburg, 21.01.2017
22 – Eesti juunioride MV, 28.01.2017
23 – Juunioride MK Espoo, 04.02.2017
24 – Kadettide EM, 02.03.2017 Plovdiv
26 – Kadettide MM, 01.04.2017 Plovdiv
27 – Juunioride MM, 05.04.2017 Plovdiv
*Kadettide Euroopa KV etappidelt läheb edetabelis arvesse kolm paremat tulemust