Pühapäeval peetud meeskadettide Euroopa karikaetrapil kaks Eesti meeskonda jõudsid 8 parema hulka

Eesti esimene epeekoondis, koosseisus Henrik Priimägi, Markus Salm, Jaron Kiiroja ja Erik Tobias, sai Kopenhaagenis peetud Euroopa karikavõistluste etapil viienda koha ja teine võistkond, koosseisus Kasper Tafenau, Demis Teral ja Valentin Altunin, kaotades 5-6 koha kohtumises 26:45 Eesti esimesele võistkonnale, tulid kuuendaks.

Vasalkult: Juhan Salm (peatreener), Markus Salm, Erik Tobias, Henrik Priimägi, Jaron Kiiroja.

Avaringis oli Eesti 1 vaba ja seejärel alistas torgetega 45:13 Norra kolmanda võistkonna ja seejärel kaheksandikfinaalis tulemusega 45:30 Norra esimese meeskonna. Veerandfinaalis pidid noormehed tunnistame 31:45 Venemaa esimese võistkonna paremust. 5-8 koha matsides võitis Eesti 1 meeskond Itaalia 2 võistkonda seisuga ja seejärel kaasmaalasi , Eesti 2 meeskonda, seisuga 45:26. Kokkuvõttes 5.koht.

Vasakult: Valentin Altunin, Demis Teral, Kasper Tafenau.

Sarnaselt esimesele meeskonnale oli ka Eesti 2. võistkond avaringis vaba ja pääsul 16 hulka alistati 45:38 Inglismaa teist meeskonna ja seejärel 45:37 Hispaania kolmanda võistkonna. Veerandfinaalis pidi noormehed tunnistama tulevase võitja Šveitsi esimese meeskonna paremust.

5-8 koha kohtumistes alistas Eesti 2 meeskond 45:41 Austria esimese võistkonna ja seejärel kaotati Eesti 1 meeskonnale. Kokkuvõttes 6. koht.

Vasakult: Richard Germ, Oliver Laasik, Braian Hanstein.

Eesti kolmas võistkond, koosseisus Braian Hanstein, Oliver Laasik ja Richard Germ, kaotas pääsul 16 sekka 20:45 Venemaa kolmandale meeskonnale. Kokkuvõttes 24.koht.

Vasakult: Ilja Zurba, Kirill Shapovalov, Jan-Joonas Pevkur.

Eesti neljas meeskond, koosseisus Ilja Zurba, Jan-Joonas Pevkur ja Kirill Shapovalov, kaotas avaringis 33:45 Hispaania viiendale meeskonnale. Kokkuvõttes 33. koht