Koht | nimi | sa | klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Kokku |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bobrov Ilian | 2000 | SBSK Draakon | 0 | 2 | 40 | 1 | 0 | 6 | 0 | 8 | 30 | 10 | 0 | 45 | 142 |
2 | Tobias Erik | 2004 | SBSK Draakon | 1 | 20 | 24 | 40 | 6 | 18 | 0 | 109 | |||||
3 | Kiiroja Jaron | 2002 | Tallinna Mõõk | 3 | 12 | 30 | 3 | 10 | 10 | 0 | 10 | 8 | 0 | 86 | ||
4 | Priimägi Henrik | 2003 | Tallinna Mõõk | 0 | 12 | 16 | 2 | 24 | 0 | 0 | 54 | |||||
5 | Sepp Tony | 2000 | En Garde | 1 | 16 | 8 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 44 | |
6 | Salm Markus | 2004 | Tallinna Mõõk | 1 | 2 | 8 | 2 | 18 | 0 | 0 | 31 | |||||
7 | Lao Mathias | 2000 | En Garde | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 12 | 0 | 19 | ||||
8 | Zurba Ilja | 2002 | Tallinna Mõõk | 0 | 6 | 1 | 0 | 2 | 6 | 15 | ||||||
9 | Pevkur Jan Joonas | 2004 | Tallinna Mõõk | 12 | 12 | |||||||||||
10 | Altunin Valentin | 2004 | SBSK Draakon | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 12 | ||||||
10 | Tafenau Kasper | 2003 | Tallinna Mõõk | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 12 | ||||||
10 | Doronin Nikita | 2005 | SBSK Draakon | 0 | 6 | 0 | 6 | 12 | ||||||||
13 | Lutsenko Ilja | 2003 | SBSK Draakon | 2 | 0 | 0 | 6 | 8 | ||||||||
14 | Novoseltsev Ivan | 2004 | SBSK Draakon | 6 | 6 | |||||||||||
14 | Drajev Daniel | 2005 | SBSK Draakon | 6 | 6 | |||||||||||
14 | itikov Nikita | 2005 | Tallinna Mõõk | 6 | 6 | |||||||||||
17 | Hanstein Braian | 2002 | En Garde | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
18 | Germ Ingemar | 2005 | En Garde | 0 | 2 | 1 | 3 | |||||||||
19 | Murumaa Mathias | 2004 | Tallinna Mõõk | 2 | 0 | 2 | ||||||||||
19 | Raid Daniel Andreas | 2002 | Tallinna Mõõk | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||||||
21 | Laasik Oliver | 2005 | En Garde | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Edetabelis arvesse läinud võistlused:
- Valge Daam 2019, 03.08.2019, Haapsalu
- EKV 2019, juuniorid, 21.09.2019, Haapsalu
- PM MV juuniorid, 19.10.2019
- Läänemaa lahtised MV, 26.10.2019, Haapsalu
- Riia MK-etapp, juuniorid 09.11.2019
- Eesti KV
- Heraklion MK-etapp juuniorid 14.12.2019
- Udine MK-etapp juuniorid 05.01.2020
- Eesti juunioride MV
- Belgrad MK 01.02.2020
- Basel MK 15.02.2020
- Juunioride EM Porec