Koht | nimi | sa | klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | Kokku |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias Erik | 2004 | SBSK Draakon | 1 | 24 | 16 | 20 | 4* | 24 | 45 | 4* | 40 | 15 | 6 | 24 | 10 | 18 | 15 | 15 | 273 | ||
2 | Priimägi Henrik | 2003 | Tallinna Mõõk | 0 | 12 | 12 | 12 | 16 | 27 | 10 | 35 | 60 | 2 | 6 | 24 | 45 | 0 | 261 | ||||
3 | Salm Markus | 2004 | Tallinna Mõõk | 1 | 6 | 8 | 2 | 10 | 8 | 18 | 20 | 10 | 30 | 2 | 12 | 10* | 18 | 3* | 15 | 160 | ||
4 | Tafenau Kasper | 2003 | Tallinna Mõõk | 0 | 6 | 2 | 6 | 0 | 9 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6 | 3 | 0 | 47 | ||||
5 | Laasik Oliver | 2005 | En Garde | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 | 8 | 0 | 18 | 0 | 8 | 46 | |||||
6 | Altunin Valentin | 2004 | SBSK Draakon | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 3 | 6 | 3 | 41 | |||||
7 | Lutsenko Ilja | 2003 | SBSK Draakon | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 10 | 3 | 0 | 6 | 3 | 33 | |||||||
8 | Doronin Nikita | 2005 | SBSK Draakon | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 6 | 3 | 28 | |||||||||
9 | Pevkur Jan Joonas | 2004 | Tallinna Mõõk | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 12 | 3 | 25 | |||||||
10 | Drajev Daniel | 2005 | SBSK Draakon | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 23 | ||||||||||
11 | Novoseltsev Ivan | 2004 | SBSK Draakon | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 8 | 21 | |||||||||
12 | Fanukov Nikita | 2005 | SBSK Draakon | 15 | 3 | 0 | 0 | 18 | ||||||||||||||
13 | itikov Nikita | 2005 | Tallinna Mõõk | 2 | 0 | 3 | 6 | 0 | 11 | |||||||||||||
14 | Murumaa Mathias | 2005 | Tallinna Mõõk | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
15 | Meier Jaan | 2004 | Tallinna Mõõk | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||||||||||||
16 | Pisnenko Oskar | 2006 | En Garde | 3 | 0 | 3 | ||||||||||||||||
16 | Kuusk Sebastian | 2005 | Põhjakotkas | 3 | 3 | |||||||||||||||||
18 | Germ Ingemar | 2005 | En Garde | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||||
19 | Shapovalov Kirill | 2003 | SBSK Draakon | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Edetabelis arvesse läinud võistlused:
- Valge Daam 2019, 03.08.2019, Haapsalu
- Всероссийские соревнования по фехтованию “АНИЧКОВ ДВОРЕЦ”
- EKV, kadetid, 14.09.2019, Tartu
- EKV 2019, juuniorid, 21.09.2019, Haapsalu
- Budapest CC, 05.10.2019
- PM MV juuniorid, 19.10.2019
- PM MV kadetid, 20.10.2019
- Läänemaa lahtised MV, 26.10.2019, Haapsalu
- Klagenfurt CC, 26.10.2019
- Luxemburg CC, 09.11.2019
- Riia MK-etapp, 09,11,2019
- Kopenhaagen CC, 30.11.2019
- Eesti KV
- Kadettide Eesti MV
- Bratislava CC, 12.01.2020
- Eesti juuniorid MV
- Espoo CC