Viimati lisatud punktid: U23 Eesti MV, Saku, 27.04.2024
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vanuseklass | Klubi | Kokku | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOBIAS Erik | 2004 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 118 | 13 | 6 | 18 | 6 | 0 | 30 | 12 | 3 | 24 | 6 | |
2 | SALM Markus | 2004 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 92 | 8 | 1 | 9 | 12 | 12 | 6 | 4 | 10 | 30 | ||
3 | MURUMAA Mathias | 2005 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 47 | 2 | 3 | 0 | 3 | 3 | 24 | 12 | ||||
4 | JAHU Edvin | 2006 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 43 | 3 | 3 | 3 | 1 | 9 | 12 | 12 | ||||
5 | LAASIK Oliver | 2005 | U20 (Juunior) | En Garde | 42 | 9 | 1 | 24 | 8 | |||||||
6 | ALTUNIN Valentin | 2004 | U20 (Juunior) | IREM | 42 | 2 | 9 | 3 | 6 | 4 | 18 | |||||
7 | TAFENAU Kasper | 2003 | U23 | Tallinna Mõõk | 38 | 3 | 1 | 1 | 0 | 9 | 12 | 12 | ||||
8 | DORONIN Nikita | 2005 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 32 | 1 | 3 | 4 | 24 | |||||||
9 | KHUDOBKIN Jüri | 2007 | U17 (Kadett) | Tallinna Mõõk | 30 | 2 | 9 | 1 | 18 | |||||||
10 | KOZLOV Nikita | 2007 | U17 (Kadett) | IREM | 23 | 1 | 9 | 1 | 12 | |||||||
11 | LISKMAN Edgard | 2008 | U17 (Kadett) | Põhjakotkas | 15 | 3 | 12 | |||||||||
12 | KOLESNIK Aleks | 2006 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 15 | 2 | 3 | 4 | 6 | |||||||
13 | PEVKUR Jan Joonas | 2004 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 11 | 1 | 3 | 1 | 6 | |||||||
14 | ŽURBA Ilja | 2002 | U23 | Tallinna Mõõk | 11 | 1 | 3 | 3 | 4 | |||||||
15 | LAMBINEN Nikita | 2008 | U17 (Kadett) | Tallinna Mõõk | 7 | 1 | 6 | |||||||||
15 | ELTMAA Oliver | 2006 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 7 | 1 | 6 | |||||||||
17 | PUHM Marek | 2006 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 7 | 1 | 6 | |||||||||
18 | KALLASTE Carl Robert | 2002 | U23 | Tallinna Mõõk | 7 | 3 | 4 | |||||||||
19 | KUUSK Sebastjan | 2005 | U20 (Juunior) | Põhjakotkas | 6 | 6 | ||||||||||
19 | KUZOVKOV Martin | 2006 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 6 | 6 | ||||||||||
21 | SILDE Ken-Keiro | 2007 | U17 (Kadett) | En Garde | 6 | 6 | ||||||||||
22 | PAŠKOVSKI Georgi | 2008 | U17 (Kadett) | IREM | 4 | 4 | ||||||||||
23 | ERSS Ott-Hendrik | 2007 | U17 (Kadett) | Tallinna Mõõk | 2 | 1 | 1 | |||||||||
24 | RAID Daniel Andreas | 2001 | U23 | Tallinna Mõõk | 2 | 2 | ||||||||||
25 | PISNENKO Oskar | 2006 | U20 (Juunior) | En Garde | 1 | 1 | ||||||||||
25 | OJAMU Rico-Janree | 2009 | U17 (Kadett) | En Garde | 1 | 1 | ||||||||||
27 | ŠITIKOV Nikita | 2005 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 1 | 1 | ||||||||||
27 | LAANESAAR Joonas | 2008 | U17 (Kadett) | En Garde | 1 | 1 |
Hooaja üleminekuperiood: 27.05.2023-27.06.2023.
2023-2024 hooaja edetabeli punkte saab teenida alates 27.06.2023 toimuvatelt võistlustelt.
- Stardipunktid
- Valge Daam, Haapsalu, 05.08.2023
- Eesti KV, Saku, 16.09.2023
- Nordic Challenge Kupittaa, Turu, 23.09.2023
- Satelliitturniir, Genf, 30.09.2023
- Põhjamaade MV, Kääriku, 08.10.2023
- Satelliitturniir Split, 14.10.2023
- E.Nelise nimelised Läänemaa MV, Haapsalu, 30.11.2023
- Eesti MV, Saku, 13.01.2024
- GP etapp, Budapest, 10.03.2024
- U23 Eesti MV, Saku, 27.04.2024