Eesti võistkond koosseisus Nelli Differt, Irina Embrich, Julia Beljajeva ja Kristina Kuusk võitis Vancouveri MK etapil naiste epees esimeses ringis Austraalia võistkonde torgetega 45:21. Teises ringis kohtuti MM-il komistuskiviks saanud Hongkongiga. eesti naiskond näitas väga ühtlast minekut ja ja dramaatilise heitluse lõpuks seisid tablool numbrid 38:37, mis tähistasid Eesti võitu ohtliku rivaali üle. Ees ootas maailmameister Poola. Väga targalt ja säästlikult vehelnud Eesti võistkond alistas otsustava torkega 29:28 maailmameister Poola. Poolfinaal oli olümpiamängude finaali kordus, kus Eesti tänu meeskonnatööle alistas maailma reitingu esimese võistkonna torgetega 43:42. Finaal USA vastu oli samuti tasavägine, Tugeva lõpu teinud Eesti võistkond tagas võidu 36:32 ja tõi Pariisi Olümpia kodule lähemale. Võistlus sööbis mällu eelkõige eestlannade meeletu võidutahte, ühtlase meeskonnana tegutsemise ja ka 100% õnnestunud vahetuste poolest.

Vancouver, Canada 7-10 December 2023