Koht | nimi | sa | klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | KOKKU |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carmen-Lii Targamaa | 2001 | En Garde | 3 | 8 | 16 | 16 | 30 | 2 | 15 | 10 | 0 | 15 | 20 | 4 | 12 | 10 | 18 | 30 | 23 | 232 | ||
2 | Sandra Skoblov | 2001 | Tallinna Mõõk | 1 | 4 | 12 | 2 | 15 | 10 | 8 | 12 | 8 | 6 | 10 | 18 | 8 | 15 | 129 | |||||
3 | Kärol-Liina Glinkin | 2001 | Tallinna Mõõk | 2 | 8 | 6 | 2 | 12 | 2 | 12 | 30 | 24 | 15 | 113 | |||||||||
4 | Madli Palk | 2003 | En Garde | 1 | 8 | 16 | 18 | 6 | 6 | 6 | 18 | 5 | 6 | 15 | 105 | ||||||||
5 | Gabriela Truuse | 2004 | Põhjakotkas | 6 | 12 | 2 | 4 | 6 | 12 | 42 | |||||||||||||
6 | Anna Prela | 2002 | SBSK Draakon | 2 | 4 | 6 | 10 | 6 | 2 | 5 | 6 | 41 | |||||||||||
7 | Karoliina Komissarova | 2002 | Tartu Kalev | 1 | 1 | 4 | 24 | 30 | |||||||||||||||
8 | Getter Lage | 2002 | Tallinna Mõõk | 1 | 2 | 8 | 2 | 5 | 12 | 30 | |||||||||||||
9 | Carolina Goidin | 2003 | Tartu Kalev | 1 | 2 | 15 | 1 | 6 | 25 | ||||||||||||||
10 | Iris Maria Matskevits | 2002 | Tallinna Mõõk | 1 | 12 | 3 | 6 | 22 | |||||||||||||||
11 | Zinaida Smõtskova | 2001 | En Garde | 4 | 4 | 12 | 2 | 1 | 22 | ||||||||||||||
12 | Maria Jefimova | 2001 | Põhjakotkas | 1 | 1 | 4 | 6 | 2 | 3 | 17 | |||||||||||||
13 | Veronika Lebedeva | 2002 | Tartu Kalev | 2 | 2 | 6 | 3 | 13 | |||||||||||||||
14 | Elisabeth Ostrovski | 2003 | Tartu Kalev | 2 | 2 | 2 | 6 | 12 | |||||||||||||||
15 | Anne-Mai Melles | 2003 | Tallinna Mõõk | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
16 | Kristiin Nilisk | 2004 | Tallinna Mõõk | 2 | 3 | 5 | |||||||||||||||||
16 | Karina Beimanova | 2004 | Tallinna Mõõk | 2 | 3 | 5 | |||||||||||||||||
18 | Susanne Lannes | 2004 | Tartu Kalev | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||
19 | Elizaveta Bobrova | 2005 | SBSK Draakon | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
20 | Karina Vassiljeva | 2003 | Tartu Kalev | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||||
21 | Vanessa Ber | 2003 | Tallinna Mõõk | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
22 | Heleri Melles | 2002 | EVL | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
23 | Amiina Selivanova | 2003 | Tartu Kalev | 1 | 1 | ||||||||||||||||||
23 | Polina Borovik | 2001 | IREM | 1 | 1 | ||||||||||||||||||
23 | Karoliina Velleste | 2004 | Tallinna Mõõk | 1 | 1 | ||||||||||||||||||
23 | Svetlana Trynova | 2005 | En Garde | 1 | 1 |
Edetabelis arvesse läinud võistlused:
1 – Valge Daam, 12.08.2017 Haapsalu
2 – Tartu Lootused, 02.09.2017
3 – Anitškovi Palee, 08.09.2017
4 – Eesti kadettide KV, 16.09.2017 Haapsalu
5 – Põhjamaade MV U20, 23.09.2017 Haapsalu
6 – Põhjamaade MV U17, 24.09.2017 Haapsalu
7 – Eesti KV, 30.09.2017 Haapsalu
10 – CC Heidenheim, 11.11.2017
12 – Eesti juunioride KV, 25.11.2017 Tartu
13 – Mercury Cup, 16.12.2017 Tartu
14 – EV100 Eesti kadettide MV, 13.01.2018 Haapsalu
15 – CC Kopenhaagen, 20.01.2018
16 – EV100 Eesti juunioride MV, 27.01.2018 Tallinn
17 – Juunioride MK Bratislava, 03.02.2018
18 – Kadettide EM, Sotši 02.03.2018
19 – Juunioride EM, Sotši 07.03.2018
*Arvesse läheb neli paremat tulemust kadettide Euroopa KV või juunioride MK etappidelt.