Kuupäev: 19.09.2020
Registreerimise lõpp: 16.09.2020
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: D-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Timur Santašov (2008), IREM
Nikita Romanenkov (2009), IREM
Aleksei Volke (2008), IREM
Uku Johan Mahlapuu (2008), IREM
Arseni Kissin (2008), IREM
Reppo Indrek (2009), En Garde
Kristo Kaus (2010), En Garde
Jürgen Salm (2011), Tallinna Mõõk
Denis Latõšev (2011), Tallinna Mõõk
Georgi Saukov (01.08.2012), Alexander Laryushin
Saveli Fjodorov (24.04.2009), Alexander Laryushin
Daniel Käkinen (01.08.2009), Alexander Laryushin
Denis Barinov (09.01.2011), Alexander Laryushin
Georgi Romanko (2011), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Kamil Usmanov (2011), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Jegor Sentsurov (2010), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Jaroslavs Saveljevs (2009), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Ilja Marusin (2008), Tallinna Mõõk
Jevgeni Djagilev (2008), Tallinna Mõõk
Robin Runnel (2009), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Rico-Janree Ojamu (2009), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
lev Ralkin (2009), IREM
Georg Konsap (2008), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Gothard Talen (2008), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Charlton Leonhard Aigro (2008), Le Glaive
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Bogdan Kolomijec (2009), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Kirill Kolomijec (2008), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Laanesaar Joonas (2008), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Georgi Paškovski (2008), Rünnak
Kokku: 31
Laadi alla txt-fail

Naised:
Lisbeth Kask (2010), En Garde
Alissa Velitškina (2009), Tallinna Mõõk
Anne-Mari Jeršova (2008), IREM
Adele-Emeli Reintal (2009), En Garde
Triin Altnurme (2008), VK Musketär
Polina Protasova (2010), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Maria Vares (2010), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Stefania Soboleva (2009), SBSK Draakon
Valeria Krupenina (2009), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Mia Kotkin (2008), Tallinna Mõõk
Aleksandra Dmitrjeva (2008), Tallinna Mõõk
Ivita Lazdina (2010), Tallinna Mõõk
Nicole Falkenberg (2009), Tallinna Mõõk
Hella-Lee Talu (2008), Tallinna Mõõk
Säde Lindma (2009), Tartu Kalev
Eliisa Kikerpill (2008), Tartu Kalev
Jelizaveta Jermakova (2009), Tartu Kalev
2009 Mia -Delisa Mäemurd (2009), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Evelin Põder (2009), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Elizaveta Tokmakova (2009), IREM
Milana Mištšenko (2008), IREM, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Elizaveta Milaševitš (2009), IREM, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Alesja Vesselova (2008), IREM
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Kokku: 24
Laadi alla txt-fail



Kõik sellele võistlusele registreerunud võistkonnad:



Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

Renat Usmanov
Kokku: 1


|