Kuupäev: 01.10.2022
Registreerimise lõpp: 27.09.2022
Asukoht: Saku, Eesti
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Valentin Altunin (2004), IREM
Arseni Melnik (2007), SBSK Draakon
Georgi Paškovski (2008), IREM
Martin Kuzovkov (2006), Tallinna Mõõk
Oliver Eltmaa (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Kozlov (2007), IREM
Kenno Nilisk (1975), Tallinna Mõõk
Sven Koemets (1967), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
EDUARD EHALA (1973), Tallinna Mõõk
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Ott-Hendrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Daniil Kuznetsov (2005), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ilia Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Kokku: 35
Laadi alla txt-fail

Naised:
Polina Kapitonenko (2006), IREM
Anna Klimenko (2006), Tallinna Mõõk
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Michelle Eek (2004), IREM
Maria Embrich (2005), IREM
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Irina Embrich (1980), IREM
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Karina Korkkinen (2007), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 17
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|