Kuupäev: 14.11.2020
Registreerimise lõpp: 12.11.2020
Asukoht: Saku
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Ingemar Germ (2005), En Garde
Vadim Onaitis (), Tallinna Mõõk
Daniel Shifron (2002), SBSK Draakon
Aleksei Kazin (2005), Põhjakotkas
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Maksim Zhegurov (2004), Põhjakotkas
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Georgi Kaetri (2006), IREM
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Dmitri Fadejev (1966), Tallinna Mõõk
Oskar Pisnenko (2006), En Garde
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ilia Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Oliver Laasik (2005), En Garde
Sten Priinits (1987), En Garde
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 40
Laadi alla txt-fail

Naised:
Kristina Kuusk (), Haapsalu En Garde
Oksana Žarkova (30.01.1982), Alexander Laryushin
Katrina Lehis (1994), Le Glaive
Vanessa Ber (2003), IREM
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Julia Beljajeva (1992), Tartu Kalev
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Gertrud Kaaberma (2003), IREM
Maria Embrich (2005), IREM
Erika Kirpu (1992), EST
Irina Embrich (1980), EST
Agnes Kase (2006), IREM
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 35
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|